Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
72 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams
Rob_Rock

Jeśli patrzenie z zaciekawieniem na kobietę trwa dłużej niż 15 sek, zaczynamy oceniać jej oczy, usta, itp to śmiało można powiedzieć że jest zjawiskowa!

Rob_Rock

Amy jest piekna zawsze i wszędzie :)

black_bastard

Trudno się nie zgodzić ;)

Rob_Rock

Zgadzam się, w tym filmie wyjątkowo przyciąga uwagę. Kobieta z klasą.

Tethys

Kobieta z klasą bo pokazuje piersi?

Rob_Rock

W tym filmie pokazała co to sztuka aktorstwa, cieżko byłoby ją przebić :) a piekna i owszem^^

Rob_Rock

Gdzie? W którym momencie? Jennifer Lawrence nakrywa ją czapką jeżeli chodzi o urodę- tyle.

liptonja

Jak dla mnie Lawrence to jedna z mniej ładnych aktorek, także to kwestia gustu ;p

Mou

Lawrence można zrobić, Adams nie trzeba robić :)
To różnica między nimi.

liptonja

Ha! Lawrence jest brzydka ogólnie, ale w American Hustle jest wyjątkowo paskudna.

liptonja

Podobno o gustach sie nie rozmawia! A swoja droga to obydwie sa piekne, ale na swoj wlasny sposob... :) (Przepraszam za brak pl czcionki).

FUSE_

Rozmawiać można, czemu nie :-) "się nie dyskutuje" - nie dowodzi się innym, że są w błędzie, bo coś im się podoba albo nie, każdemu wolno lubić, na co ma ochotę - porozmawiać o tym zawsze można :-) Np ja bardzo lubię Amy Adams i też uważam, że jest piękna, choć w tym filmie mnie nieco rozczarowała. Może dlatego, że film mnie rozczarował - ona, przyznaję - świetnie gra, zawsze piękne stroje, piersi na wierzchu... Ale ja nie oglądam filmów dla jej biustu... Miło się na nią patrzyło, ale na film mniej. To nie jest moja ulubiona jej rola...

Rob_Rock

podpisuje się pod komentarzem aktora i zgadzam się na 100% !!!

Rob_Rock

mi sie wydaje że bardziej w tym filmie dobrze zrobiona, zobaczcie w Man of Steel, wygląda bezbarwnie i nawet się dziwiłem co tez za aktorke wybrali Lois Lane to przecież zawsze ślicznotka była

Rob_Rock

Zgadzam się. Amy Adams wygląda w American Hustle wyjątkowo pięknie. I zjawiskowo, to dobre słowo, bo jej uroda jest też wyjątkowa.
Ta kobieta ma prawie 40 lat, a w tym filmie wygląda jakby miała 20.

użytkownik usunięty
Rob_Rock

W American okej robiła wrażenie, ale ogólnie jej uroda kompletnie do mnie nie przemawia, jest nudna. Są z Kidman do siebie podobne i zdecydowanie Nicole bije ją na głowę. W Człowieku ze stali, była okropna, najbrzydsza z dziewczyn supermena.

Podobna do Kidman? Podobna to ona jest do Isli Fisher, ale do Kidman? E tam.

użytkownik usunięty
podsad7

Ona i Kidman mają ten sam typ urody i obie pasowałyby do American Hustle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones