Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
72 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams

chyba nie wie co ma robić.

użytkownik usunięty

patrząc na to jakie filmy wybiera, wydaje się być taką dziewczynką buszującą w zbożu, która
nie wie, w którym właściwie kierunku ma iść..

Myślę, że to właśnie bardzo dobrze o niej świadczy. Nie daje się zamknąć w jednym gatunku. Jest wszechstronna.Role wybiera jak najbardziej trafnie bo przynoszą jej one wiele wyróżnień, nominacji do ważnych nagród w tym aż 3 do oscara. Pierwszy raz zobaczyłam ją masakrycznej "zaczarowanej" a po obejrzeniu "wątpliwość" zaczęłam widzieć bardzo dobrze zapowiadającą się aktorkę młodego pokolenia.

użytkownik usunięty
nata1909

dobrze by świadczyło, gdyby wybierała role w różnych gatunkach filmowych, ale gdyby te filmy byłyby porządne (Noc z muzeum 2, Muppety, Oświadczyny po irlandzku. co to ma być?) wystarczy spojrzeć choćby na taką Winslet. komedie, dramaty, obyczajowe, melodramaty. gra w różnych filmach, ale zawsze są one na wysokim poziomie.

Jak większość aktorek ma te lepsze jak i gorsze role, ale są tam też filmy dobre i warte uwagi np wątpliwość, niezwykły dzień panny petergrew, złap mnie jeśli potrafisz czy julie i julia

No akurar "Muppety" są w porządku. Nie wiem dlaczaego Polakom nie przypadłyt zbytnio do gustu, ale w Ameryce są same ohy i ahy nad nimi. Mi osobiście bardzo się podobało, lekki, słodki, można powiedzieć, że w pewnym sensie magiczny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones