Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
39 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield
AdamBayern01

"nie przekonujący" tak jak Twoja ortografia. A dla mnie tam całkeim nieźle gra, takze ósemkę u mnie ma.

edwin20

Oezu! Czepiasz się. :P

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Mi na Spidey'iego bardziej pasował niźli Maguire.

zgadzam się, bardziej pasował niż Maguire.

AdamBayern01

Według mnie to najlepszy Spider-Man jak dotychczas! Świetnie gra Petera Parkera, właśnie taki on powinien być - troszkę niezdarny i przy tym uroczy. Dla mnie rewelacja!

priyanka_roma

Dokładnie. I co do tego, że "bardziej pasował niż Maguire", to również się zgadzam. ; )

priyanka_roma

true, taki jak byl w komiksie, i kreskówce a nie jakiś lipny maguire

użytkownik usunięty
AdamBayern01

To mało powiedziane. Jest totalnie do bani w tej roli.

Jesteś pop#$% i masz w avku tego buraka co ma ryj jak ziemniak.

użytkownik usunięty
BIackShit

Zgadzam się na 100 i więcej % w trafnej ocenie tego indywiduum z kretyńskim awatarem.

AdamBayern01

W Spider-manie wyglądał na 16-latka, a gdy spojrzałem na jego dane i zobaczyłem, że ma 29 lat, doznałem szoku :O

narinho

każdy kto czytał Spider-mana wie, że Andrew zagrał GENIALNIE, reszta niech nie ocenia lepiej, Tobey?-WSTYD!!!

AdamBayern01

Zgadzam sie, w komiksie wygladalo to roznie, zaleznie od serii, ale w kreskowkach to Peter bardziej wygladal jak Mcguire jesli juz sie tak licytujemy. Mimo wszystko ja ko Peter wypadl nijako, nie wiem czy to wina jego czy scenariusza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones