Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
39 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

a w "Spider- Manie" grał 19-latka. No i w sumie wygląda nie na więcej niż 22.

darek12322

Fatalny aktor do spidermana. Z twarzy taki laluś co widać na filmie i źle wpływa na jego odbiór.

darek12322

17-18 :)

darek12322

Magia Hollywood ludzie za 10 i 20 lat będzie wyglądał tak samo poza kilkoma defektami resztę zrobi chirurg.

darek12322

na początku nie wiedziałam w ogóle ile ma lat, stawiałam na jakieś góra 25, a tu się okazuje, że grając spidermana ma 29 lat i niezłą kondycję, no i ciało ;3

darek12322

Naprawdę jestem pełna podziwu dla niego!
Dobrze się trzyma, a do tego jest niesamowicie przystojny...
No nie oszukujmy się, ideał mężczyzny :3

redderon

Nie ma ideałów :*

nikike

A no tak, przepraszam ;p

darek12322

On gra tam 17-latka. Ogladajac spider-mana stwierdzilam, ze idealnie pasuje do roli, bo mlodo wyglada, jest przystojny, ale w taki sposob, ze waha sie pomiedzy "lamerem" a fajny kolesiem, no i jest swietnym aktorem. Wiem to, bo jest wielu aktorow, ktorzy sa przystojni, a graja beznadziejnie. Dzieki temu kolesiowi jeszcze bardziej zaczelam sie jarac spider-manem. O niebo lepszy od Tobeyego.

darek12322

Oglądałam na razie trzy filmy i nie powiem, wyglądał na 18-20 latka. A tu taka heca. 29 lat, w tym roku mu trzydziestka stuknie. Zdecydowanie nie wygląda. Ale to już tak jakoś dziwnie jest, że niektórym los dodaje lat i mimo w sumie młodego wieku nie wyglądają na tyle lat (no w szczerze, chociażby Leonardo DiCaprio) a innym los odejmuje (chociażby Tom Cruise czy Brad Pitt)..

darek12322

Jak dla mnie ciacho ;)

darek12322

mam ochotę pocałować go w tę jego grdykę a 'la nastolatek...

darek12322

Ja dawałem mu max 23 lata. Jak zobaczyłem że w tym roku skończy 30 to mi kopara opadła. Szczerze mu zazdroszczę bo kurde jest przystojny. Wszyscy aktorzy w okolicach 30-45 wyglądają na 21-30, tak samo jak początkujące dzieciaki w wieku 12-15 wyglądają na 19-23

AnthonyCole

nie no nie przesadzaj, dzieciak 12 lat nie wygląda na 20.

darek12322

No dobra może przesadziłem ale mnij więcej tak jest w aktorstwie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones