Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
39 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

Jest naprawdę świetnym aktorem. Jak się dowiedziałam, że ma zagrać Spidermana nie byłam
zadowolona. Nie podobał mi się do roli Peter'a Parker'a. Ale właśnie co wróciłam z kina. I
uważam, że ma niesamowity talent aktorski! Tak dobrze odegrał swoją rolę, że tego nie da się
opisać w słowach. Mam dziwny gust, ale według mnie coś w sobie ma... Mi się podoba :p

Wercia2304

Masz rację. Niby chuderlawy, nie za piekny ale ma coś w sobie. Ciekawy. Ogładałam go w Parnasussie i mnie bardzo denerwował i chyba taki był plan scenariusza ale w Social Network był zupełnie inny.

IKnowWhatYouAre

Widziałam go w 6 filmach, ale bardzo podoba mi się jego gra. Wygląd ma tez niczego sobie, nie mogłam oderwać od niego oczu szczególnie w ''The social network'' i ''Never let me go''.

Wercia2304

Masz rację. Niby taki zwykły chłopaczek z krzywym zgryzem ale ma coś w sobie. To coś w oczach. Ciekawy. Oglądałam go w Parnasussie i mnie bardzo denerwował i chyba taki był plan scenariusza ale w Social Network był zupełnie inny, W Spidermanie też. Lubię go i w każdej roli jest inny a dla mnie to zawsze była oznaka dużych predyspozycji aktorskich.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzebien_filmweb

i tu się kłania coś takiego jak "rzecz gustu". Widać nie każdy tą cechę posiada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones