Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
38 821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

Nie wiem jak Wy, ale ja się na maksa jaram tym, jak oddali szacunek Garfieldowi w No Way Home.

Osobiście nigdy nie przepadałem za Maguirem, Garfield bardziej mi pasował w roli Spider Mana. Sam pomysł na Petera Parkera z Amazing Spider Man bardzo mi się podobał. Sarkazm, potargane włosy, które były fajnie wytłumaczone tym, że no chodzi w masce więc ciężko, żeby tak nie było, to, że sobie grał na telefonie, chodził z plecakiem. Podobało mi się też zaryzykowanie i odejście od klasycznego stroju na rzecz bardziej realistycznego podejścia do tematu.

Wiadomo, druga część słaba bardzo, ale styl Garfielda był ok. I super było to zobaczyć w kinie — jak idealnie pod względem charakteru ten aktor został dobrany. Widać było, że się świetnie bawi, jak płynie ze scenariuszem, jak wypowiada swoje kwestie w tak strasznie naturalny sposób. Super sprawa :)

karimnaf

2 częśc właśnie najlepsza

karimnaf

też bardzo podoba mi się to, co zrobili dla Andrew Garfielda w Spider-Man : No Way Home, to jak okazali mu szacunek i pokazali miłość.


!!! ALERT SPOILER!!!



pamiętam jak kiedyś bardzo powszechna była opinia, że sam film jak i Garfield jako Spider-Man były najmniej popularne i lubiane. sam Andrew przyznał jak ciężko przeżywał fakt, że plany powstania The Amazing Spider-Man 3 zostały anulowane oraz  odbiór publiczności i krytykę jego wersji Petera Parkera, ponieważ generalnie był bardzo podekscytowany tą rolą i produkcją przez wzgląd na fakt, że Spider-Man był jego ulubionym superbohaterem z dzieciństwa.



uwielbiam wszystkie momenty z trzema Spider-Menami jednak moją najbardziej ulubioną jest scena gdzie Peter-Tobey mówi do Petera-Andrew, że nie jest lame (do bani) w porównaniu z całą ich trójką i w ogóle nie powinien tak o sobie mówić ani myśleć i kilkukrotnie powtórzył mu, że jest niesamowity ;) zrobiło się ciepło na sercu przy tej scenie. Garfield nie jest moim ulubionym Spider-Manem, ale nie zasługiwał na ten cały hate jaki go spotkał.



jedną z najbardziej genialnych scen jest ten moment w którym Peter-Andrew uratował MJ przed śmiertelnym upadkiem czyli długo wyczekiwana scena odkupienia na jaką zasłużył Spider-Man / Peter-Andrew. jak wspomniałam, to nie jest mój ulubiony Spider-Man, ale uważam że Garfield wykonał naprawdę świetną robotę generalnie - nie tylko w najnowszym Spider-Manie

isobel

Zgadzam się! ta najnowsza część Spidermana to miód na serduszko Andrew

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones