Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
39 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

Świetny był w "Parnassusie", a już widzę, że szykuje się duża rola w "Never let me go". Myślę, że o tym panu jeszcze sporo usłyszymy, bo ma wiele do zaoferowania. Z ciekawością będę obserwował jego kolejne poczynania.

snoopy

Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Widziałam go w "Parnassusie" i zaintrygował mnie. Ma zadatki na dobrego aktora. Aż dziwię się, że przed tym filmem nic nigdy o nim nie słyszałam.
Właśnie włączyłam HBO2, a tu kto? Pan Garfield we własnej osobie xP
Film na HBO2 ("Ukryta strategia") niestety już się kończy, więc trzeba będzie nadrobić tą zaległość przy kolejnym seansie xP

nicole_b

Bardzo podobała mi sie jego gra w Parnassusie. Jedna z bardziej wyrazistych postaci, świetna mimika twarzy :)

snoopy

zdecydowanie się z Tobą zgadzam! byłam pod wrażeniem jego gry w
Parnassusie.

bellsa

taaa był świetny ale ja wzróciłam na niego uwagę już w filmie boy a, idac do kina na p. nie wiedzialam ze andrew tam gra i mile mnie zaskoczył :) zaczyna sie powoli rozkrecac :) jeszcze bedzie o nim glosno :D

snoopy

W Parnassusie po raz pierwszy miałam okazję go zobaczyc i już po pierwszych scenach z jego udziałem wiedziałam, że on jest jednym z powodów dla których warto obejrzeć ten film.

mara294

Podpisuje się pod tym ze w Parnassusie był świetny :), ale według mnie doskonałe aktorstwo pokazał już wcześniej w filmie Boy-A

snoopy

Wydaje mi się, że obok "Never Let Me Go" i "Spidermana", film o facebooku czyli "The Social Network" ugruntuje jego pozycję. Ja już przebieram nóżkami z niecierpliwości i czekam na ten film okrutnie! Jego rola jest duża, a trailer zachwyca :)