Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
39 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

i musieli zmieniać dla niego strój spider-mana żeby ukryć potężne wybrzuszenie, które rozpraszałoby widzów. Emma Stone na pewno ma orgazmy pochwowe

StalowyGigant

hahaha, glupi jestes jak but ;))))))

MissKlos28

czemu? Był na ten temat nawet artykuł w internecie. Poza tym gruby penis w obwodzie jest w stanie dorpwoadzić kobietę do orgazmu stymulując pochwę. te cienkie chocby nie wiem jak się ruszały to nie ma po prostu odpowiedniego tarcia, stymulacji

StalowyGigant

Uśmiałam się do łez ;) a czy wspomnieli coś w tym artykule o obrzezaniu aktora? Fakt, cienkie nie zdają egzaminu, ale jak to mówią, kto nie ma na dole ten ma giętki język ✌️

MissKlos28

a co ma obrzezanie do rzeczy. Większość Amerykanów ma obrzezane kutangi. Penis wtedy wizualnie wydaje się większy, łatwiej dbac o higiene i też można dłużej uprawiac seks. Same plusy.

MissKlos28

tak, ale jezykiem to tylko orgazm łechtaczkowy. Kobiecie zawsze bedzie brakować mimo wszystko czegoś- prawdziwego męzczyzny w sobie.

StalowyGigant

Skąd te statystyki o amerykanach? W różnych rejonach dane pokazują różne liczby, ale raczej mniej niż połowa.. jak to określasz ma "obrzezane kutangi" ;) (ps, co za język;)) z resztą popularność tego zabiegu maleje. Czyli gdybyś miał wybór to pozwoliłbyś się poddać temu zabiegowi? Ciekawe są twoje poglądy odnośnie rozmiaru i kobiecych potrzeb.. Złe doświadczenia?

MissKlos28

Na dzień dzisiejszy nie. Nie mam problemów z przedwczesnym wytryskiem a po obrzezaniu takie problemy występują rzadziej. Rozmiarowo też nie potrzebuje wizualnego powiększania dla lepszej samooceny. Dlatego nie. Natomiast myślę, że wielu facetów słabiej wyposażonych, którzy też kończą za szybko chciałoby się obrzezać gdyby mieli wybór. Tylko optycznie wydawałby sie większy, ale dla facetów to i tak dużo. Mój kumpel na przykład rzucił palenie nie po to żeby zmniejszyć ryzyko zawału serca czy raka płuc w przyszłości, nawet nie po to by mieć więcej kasy w portfelu...rzucił, bo przeczytał, że penis po rzuceniu może powiększyć się AŻ o 1 cm. To dopiero desperacja.
A co do moich poglądów odnośnie rozmiarów to wiem, że kobiety zwracają na to uwagę. Rozmiar to też przede wszystkim grubość. Sama napisałaś, że cienkie nie zdaja egzaminu wiec zapewne nie chciałbyś mieć faceta z cienkim penisem. Podświadomie uważałbyś go za słabszego osobnika, słabszego samca. Smutne, ale prawdziwe.

StalowyGigant

To był sarkazm, wcale tak nie myśle. Uwierz mi najważniejsza jest osobowość, natomiast ile kobiet na świecie tyle upodobań. Może Cię to zaskoczy ale nie wszystko sie sprowadza do wielkości penisa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones