Andrzej ZielińskiI

7,5
17 563 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Zieliński

Widziałam Pana Zielińskiego w teatrze Współczesnym na spektaklu NAMIĘTNA KOBIETA. Jest cudowny i ON i spektakl. Bardzo zabawne przedstawienie ze wspaniałą obsadą, a Pan Zieliński ma bardzo zabawna kreacje, z której wywiązał się w znakomity sposób ( a ubrany jest tak komicznie, że z samego wyglądu Jego już można się pośmiać, a do tego dochodzi niesamowity sposób gry-bardzo seksowny). Po tym przedstawieniu odkryłam, że serial NA DOBRE I NA ZŁE jest nie dobrą wizytówka Pana Zielińskiego. Serial ten bardzo go ogranicza, a jak się przekonałam jest znakomitym aktorem z komediowym zacięciem. Po tym przedstawieniu można go pokochać na zawsze. Polecam wszystkim, bo po zobaczeniu Pana Zielińskiego na żywo zaczyna się mieć jego inny, szlachetniejszy obraz.

Karotka

Serialu nie oglądam, ale w tym wypadku się doinformuję ;) Choćby dla samej okazji usłyszenia głosu Pana Zielińskiego, bo on mnie po prostu rozbraja i powala na kolana. Mrrr...
No cóż... obraz to ja mam od początku szlachetny, ujął mnie od pierwszego wejrzenia :) i powyższa charakterystyka (honorowy itd) wcale mnie nie zaskoczyła. Ogromnie bym chciała zobaczyć go w teatrze.

NatLupin

Ej dziewczyny już beez przesady ;) ... nie no aktor fajny trzeba przyznać. Lubie go a szczególnie za role pisarzy: w "Kalipso" i w "Profesjonaliście" ogólnie role teatralne dają mu większe pole do popisu i bardzo się cieszę że z tych ról korzysta. aaa i do dziewczyn ... beeez przesady ;)

NatLupin

o nie... honorowy? nigdy nie mówcie jaki jest człowiek, póki go choć trochę nie poznacie...

madzia_146

wygląda na takiego, ma to w oczach. chciałabym się przekonać, czy tak jest- porozmawiać choć chwilę. wymienić spojrzenia. spojrzenie prosto w oczy.
to głupie ;) nic nie poradzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones