Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 697 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Uwielbiam ją! Ma w sobie to coś, co sprawia że nogi miekną tak samo kobietom jak i mężczyznom :)

użytkownik usunięty
Luana_86

u kmnie najpiękniejsza jest Keira, ale Angelina zaraz po niej:D

Luana_86

Kazdy ma inny gust, dla mnie ona kiedys byla piekna. Teraz schudla i czegos jej brakuje. Dla mnie najpiekniejsza jest Charlize Theron, a poznieje Keira. (no homo) .;))

RapaNui_

A dla mnie najpiękniejsza to Scarlett Johansson.
Angie nie lubię zbytnio.

czekoladoweserce

Co do Scarlett...
Ona ma bardzo specyficzną urodę. Pamiętam, że w Kochanicach króla wyglądała słabo, ale prawda jest taka, że jak ją dobrze zrobią dziewczyna strąca z nóg :)
Jej wielkim atutem są oczy.

Luana_86

No,każdy ma inny gust. ;).

Angie bez makijażu też nie zachwyca. ;)

czekoladoweserce

fujjj.. Scarlett to taki prosiaczek.. robi się na MM, ale brakuje jej kilku cech, np charakteru i seksapilu..

Luana_86

dla mnie najpiękniejsza jest Monica Bellucci.

Megi_29

Monia też jest niezła, mi podoba się także Milla Jovovich. Jednak numero uno jest i będzie Angie ;)

Luana_86

Jak widzę Jolie to mięknę i to nawet nie chodzi o wygląd (który jest dla mnie oszałamiający) ,ale również o jej mowę niewerbalną. Te uwodzicielskie miny i kocie spojrzenia czynią ją niesamowicie kobiecą i wyjątkową .

Luana_86

Może i ładna no ale te jej usta to jakoś nie sa fajnie.Nie wiem czy one sztuczne czy prawdziwe ale nie podobaja mi się one.Aktorka z niej spoko jest ale więcej nic o niej nie moge powiedzieć bo jej nie znam.

Luana_86

Mnie również nogi miękną jak widzę Angie.

Luana_86

Angelina jest przepiękna. Ubóstwiam ją.

Luana_86

ja się nie zgodzę. Uważam, że jest strasznie sztuczna i chuda. Nie podobają mi się takie kobiety.

googaify

ja tez kocham Angeline. ma niesamowite spojrzenie ;).
Keira tez jest piekna. szkoda tylko ze taka chuda. zreszta Jolie tez :(

roksia_23

Angelina jest wspaniała. Ma w sobie to coś, jest inna niż inne aktorki, ma również inną urodę. Do tego świetnie gra. Uwielbiam ją. ;]

Luana_86

Według mnie Angelina Jolie jest chyba najpiękniejsza osobą żyjącą na ziemi. Jest uniwersalna i drugiej takiej nie będzie. Denerwują mnie ciągłe porównania a ta jest podobna a może ta. Jednak nie przeczę że Nicole Kidman mimo upływu lat też wygląda nieziemsko i można by je oby dwie postawić na pierwszym miejscu pod względem aktorskim jak i urody. A propo jeszcze Kidman ona niesamowicie gra w różnego rodzaju dramatch i ludzie się do tego przyzwyczili i za każdym razem gdy gra w jakimś innym rodzaju filmu to lecą różnego rodzaju komenty że nie potrafi wyrazić uczuć czy takie tam. Ale to nie ten dział więc nie będę się zbutnio rozpisywać. Jeżeli chodzi o inne wymienione wyżej gwiazdy to muszę się zgodzić że Johannson jest poprostu drugą Monroe. Po odpowiedniej charakteryzacji też miękną nogi ale to nie zmienia faktu że niekwestionowaną królową jest Jolie a za nią Kidman. Ładna jest także Zeta-Jones, Cameron Diaz oraz Jennifer Aniston (ludu dlaczego ja to napisałem, nie znosze jej, cały czas gra tam samo). To jest kwestia gustu. Każdy lubi co innego a o gustach się nie dyskutuje. A jeżeli chodzi o Keire to na ten temat się wypowiadać nie będę bo dla mnie jest to chodzący paszczór i beztalencie. Jedynie w pierwszej części piratów dawała radę i nie była taka wychudzona no jeszcze można tutaj drugą wymienić ale na tym koniec.

kamil10025

w Angelinie kocham się od dziecka xd , jest moją ulubioną aktorką i jest śliczna ma piękne soczyste usta duże ładne oczy i piękne ciało ;DDD ! achh można by wymieniać w nieskończoność ... ładnymi aktorkami są również Zeta-Jones z tym się zgadam , dodałbym jeszcze Maite Perroni i Jordanę Brewster :] .

Luana_86

Wg mnie jest całkowicie przeciętna. Ma szerokie barki, dosyć męską figurę (brak wcięcia w talii i niezbyt szerokie biodra), twarz natomiast bardziej charakterystyczna niż ładna.Poza tym bezsensu zrobiła sobie operację nosa (to chyba jedyna operacja jaką miała). Jej nos był wklęsły i bardzo ładny ,teraz jest strasznie wąski (mimo że wcześniej już był niewielki), co dość groteskowo wygląda przy tak wyrazistych oczach i ustach.

użytkownik usunięty
AnyaMilton

Lubię Angie jako aktorkę i osobę ale absolutnie nie podoba mi się z wyglądu. W szczególności zaś tyczy się to początków jej kariery, kiedy to moim zdaniem z wyglądu pasowała do ''Mupet Show''. Później zrobiła coś z nosem i ustami, i zaczęła zdecydowanie lepiej wyglądać ale i tak nie podoba mi się.
Najpiękniejsze aktorki według mnie to: Monica Bellucci, Catherine Zeta Jones, Demi Moore, Jennifer Connelly, Nicole Kidman, Sharon Stone, Charlize Theron, Penelope Cruz i Kira Knightly. Z polskich: Curuś- Bachleda, Weronika Rosati( sztuczna i lekko zniszczona ale i tak piękna), Joanna Brodzik(kiedy była brunetką z długimi włosami!) i Grażyna Szapołowska.
Aha, dodam też Catherine Deneuve ( piękna mimo upływu lat)

Ale mi lista wyszła...Sorry ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones