Anjelica Huston

Angelica Susan Houston

8,1
10 007 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anjelica Huston

Stworzyła tam postać, która w mojej pamięci pozostanie na wieki! Nie wyobrażam sobie
żadnej innej aktorki jako pełnej gracji i elegancji Morticii. Już jako dziecko się w niej
zakochałam, elegancka i mroczna, a przy tym drapieżna... Ahh... Chyba nie ma drugiej takiej
roli, która wywarła na mnie takie wrażenie ;] Aż mi się łezka w oku kręci jak sobie
przypomnę

Angela4b

Chciałabym zobaczyć ją w rolach w Kevinie samym w domu i w Wielkim Podrywie

Angela4b

Cóż za przypadkowe spotkanie :D To była rzeczywiście wspaniała rola-genialnie się w niej odnalazła

Cadavera

Przypadek...? Nie sądzę :) Świetna w każdej roli, nie ma wątpliwości.

Angela4b

Zgadzam się w 100%

Angela4b

Co jak co ale tak jak Morticią może być tylko Anjelica, tak mam Kevina również jest tylko jedna :D

MikeyS

No, mama Kevina zagrana przez O'Harę zrobiła na mnie wielkie wrażenie i uwielbiam ją w tej roli. Jednak, kiedy dowiedziałam się, że Anjelica mogłaby być panią McCallister, to doszłam do wniosku, że byłaby naprawdę świetna w tej roli (z resztą jak w każdej, nie oszukujmy się :)) Rolę dostała jednak Catherine i spisała się świetnie, więc nie ma co żałować. Jako fanka Pani Huston po prostu jestem bardzo ciekawa jak wykreowałaby tę postać, choć szczerze, to bardziej interesowałaby mnie w Wielkim Podrywie, jako bezduszna femme fatale.

Angela4b

Powinna otrzymać wszystkie nagrody! Wygląd i zachowanie w każdej scenie miłe,naiwne i straszne jednocześnie to nie było takie łatwe inna aktorka zapewne raz byłaby miła a za drugim razem przejawiałaby upiorność charakteru,a Angelica potrafiła być przy trupim wyglądzie strasznie seksowna.WIELKA ROLA W HISTORII KINA!!!!

dzonydep

Też się zgadzam. Niesamowita rola, ta mimika, wszytko ☺

dzonydep

Połączenie elementów grozy z jej zalotnymi uwagami, jak np. Koło do łamania to sztuka sama w sobie! Pomimo, że czarno biały pierwowzór niemiłosiernie mi się podobał, to Morticią w moim mniemaniu zawsze będzie Anjelica.

Angela4b

Bardzo mi sie podobala w tej roli. Ale po "Wiedzmach" jak ja widze juz taka starsza w innych filmach czuje zimny dreszcz na kregoslupie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones