Anjelica Huston

Angelica Susan Houston

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/51/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":6637,"rate":8.154889257194515,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/51/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":104,"rate":7.25,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/51/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":16,"rate":7.625,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/51/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":10,"rate":6.9,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyserka"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/51/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":3,"rate":7.666666666666667,"desc":"oceny","profession":"pracy reżysera"}}]
8,2
6 637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anjelica Huston
 • Stworzyła tam postać, która w mojej pamięci pozostanie na wieki! Nie wyobrażam sobie
  żadnej innej aktorki jako pełnej gracji i elegancji Morticii. Już jako dziecko się w niej
  zakochałam, elegancka i mroczna, a przy tym drapieżna... Ahh... Chyba nie ma drugiej takiej
  roli, która wywarła na mnie takie wrażenie ;] Aż mi się łezka w oku kręci jak sobie
  przypomnę

 • Angela4b Chciałabym zobaczyć ją w rolach w Kevinie samym w domu i w Wielkim Podrywie

 • Angela4b Cóż za przypadkowe spotkanie :D To była rzeczywiście wspaniała rola-genialnie się w niej odnalazła

 • Cadavera Przypadek...? Nie sądzę :) Świetna w każdej roli, nie ma wątpliwości.

 • Angela4b Zgadzam się w 100%

 • Angela4b Co jak co ale tak jak Morticią może być tylko Anjelica, tak mam Kevina również jest tylko jedna :D

 • MikeyS No, mama Kevina zagrana przez O'Harę zrobiła na mnie wielkie wrażenie i uwielbiam ją w tej roli. Jednak, kiedy dowiedziałam się, że Anjelica mogłaby być panią McCallister, to doszłam do wniosku, że byłaby naprawdę świetna w tej roli (z resztą jak w każdej, nie oszukujmy się :)) Rolę dostała jednak Catherine i spisała się świetnie, więc nie ma co żałować. Jako fanka Pani Huston po prostu jestem bardzo ciekawa jak wykreowałaby tę postać, choć szczerze, to bardziej interesowałaby mnie w Wielkim Podrywie, jako bezduszna femme fatale.

 • Angela4b Powinna otrzymać wszystkie nagrody! Wygląd i zachowanie w każdej scenie miłe,naiwne i straszne jednocześnie to nie było takie łatwe inna aktorka zapewne raz byłaby miła a za drugim razem przejawiałaby upiorność charakteru,a Angelica potrafiła być przy trupim wyglądzie strasznie seksowna.WIELKA ROLA W HISTORII KINA!!!!

 • dzonydep Też się zgadzam. Niesamowita rola, ta mimika, wszytko ☺

 • dzonydep Połączenie elementów grozy z jej zalotnymi uwagami, jak np. Koło do łamania to sztuka sama w sobie! Pomimo, że czarno biały pierwowzór niemiłosiernie mi się podobał, to Morticią w moim mniemaniu zawsze będzie Anjelica.

 • Angela4b Bardzo mi sie podobala w tej roli. Ale po "Wiedzmach" jak ja widze juz taka starsza w innych filmach czuje zimny dreszcz na kregoslupie.