Anna Przybylska

7,5
8 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska
nathalie34

Kariera była jeszcze przed nią. Miała występować w teatrze. Odbywały się próby. Nie zdążyła...

DomPatryk

Żal że taka miła osoba za szybko odeszła miała tyle jeszcze do zrobienia , szkoda że nie zdążyła. Często o niej myślę , rok starsza ode mnie , ach , takie to życie kruche , pozdrawiam .

nathalie34

Największymi krytykami aktorki są nieudacznicy, którzy niczego nie osiągnęli.

rankom

Nic do Pani Anny nie mam ...ale w aktorstwie też za wiele nie osiągnęła :( była po prostu ładną i miłą kobietą

tarnowskim

Może i nie osiągana ale grała bardzo naturalnie a to się w aktorstwie ceni .

Po za tym takich osób właśnie jak Pani Anna - Pogodnych na otaczający ich świat , jest coraz mniej na świecie .

rankom

Świete słowa! Ja sie moze tez troche wypowiem w kontekscie filmu. Obecnie nie ma gali oscarowej, w której po nagrody stara się przynajmmiej jeden obraz z tego gatunku - filmy biograficzne lu z gatunku tych, co opowiadaja, dopelniaja historie znanej osoby, tworcy. Niektóre wypadają lepiej, inne gorzej, ale tu mam przeczucie, ze bedzie dobrze, ciepo i z gracja ;)

agacia1992

Znakomici sportowcy, wybitni muzycy czy malarze, którzy już na zawsze zapisali się w naszej historii, pozostawiając cząstkę siebie w światowej kulturze – ich historie bywały naprawdę burzliwe, a życie nie oszczędzało im rozczarowań i bezlitośnie rzucało kłody pod nogi, utrudniając osiągnięcie celu. Prawdziwy upór i ciężka praca nie poszły jednak na marne, choć niektórzy z wielkich zyskali sławę dopiero po śmierci. Cieszy mnie tym bardziej, ze kino wzielo się za sportretowanie pani Ani Przybylskiej, czekam z niecierpliwością. :)

maksymilian_pankiewicz

Ja tak samo. Mało było takich aktorek a może i prawie wcale, tak szczerych i fantastycznych! Gratuluje twórcom!

adam_441

Dokładnie nie gwiazdorzyła, ale dobrze że powstaje film, Nie mogę się doczekać

monikakalinowska_2

Filmy biograficzne mogą wiernie oddawać prawdziwe wydarzenia lub jedynie inspirować się życiem danej postaci. W jednym i drugim wypadku kino to skupia się na jakimś znaczącym etapie historii, jej niezwykłym, wzruszającym lub szokującym przebiegu. Dlatego też jestem szalenie ciekawy, jak ten film przedstawic, zarysuje sie w historii kina, a przede wszystkim Pani Ani...

rankom

No trudno się z Tobą nie zgodzić. To takie polskie, prawda? :) Smutne, ale prawdziwe. A Ania? Była urocza i zdolna. To przykre, że odeszła w tak młodym wieku. Cieszę się na ten film. Chętnie obejrzę :)

nathalie34

Przykre, że przed śmiercią musiała zmagać się z hejterami...

beciami

Dokładnie , poświęciła dzieciom i partnerowi większość czasu, wspaniała była.

użytkownik usunięty
nathalie34

Nawet zdążyła powiedzieć, że jej ostatnie dziecko było "wpadką". Zdolna i szczera kobieta.

beciami

po smierci niestety tez... no, ae moze film troche odczaruje ten dziwnie zakrzywiny obraz

nathalie34

Rok temu Ania odeszła do Wieczności.

DomPatryk

Ale ten czas szybko mija...

nathalie34

Na szczęscie po tylu latach ktoś się zainetersował i powstaje film

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
psyychopata

Jaka patologia człowieku ? Kobieta miała trójkę dzieci które kochała a teraz są bez mamyi .Został im tata , ale on nigdy nie zastąpi im mamy.
Żal mi takich imbecyli , cóż zero klasy i taktu na tym portalu coraz popularniejsze .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nathalie34

owszem fajna, miła i ładna, bo co do aktorstwa to nędza

malyfromhell

WIdac inna jej rola byla w zyciu ludz, skoro pozostala na dlugo w ich sercach. Wiele osob czeka na film, to siwadczy o smpatii do niej.

maksymilian_pankiewicz

Ja tak samo czekam! Zapowiada się na hit roku. Ania ciepła, szczera, dziś już nie ma takich aktorek...

nathalie34

Tak została zapamiętana. Ogromnie mnie raduje, że będzie w końcu film poświecony jej osobie. Naprawde się ciesze!

nathalie34

Tak, zdecydowanie. Zawsze skromna, uśmiechnięta, nie gwiazdorzyła. Była taka "nasza", normalna. Nie można jej było nie lubić. Też bardzo się cieszę na film :)

pumeksx

Tak, nie dało się jej nie lubić. Taka była zawsze uśmiechnięta i pełna dobrej energii. Widać było, że to nie jest wymuszone tylko szczere i naturalne. Wspaniała kobieta

Tola101

Wspaniała to prawda i film o niej taki się zapowiada. Rodzina go ciepło przyjęła.

nati_131

tak, ja rowniez czekam z wyteksieniem na te profukcje

nathalie34

Filmy o wielkich ludziach nie muszą być inspirowane życiem gwiazd estrady czy wybitnych polityków. Czasami zdarza się bowiem, że największą inspiracją są szare, anonimowe jednostki, które z tłumu wyróżniają się nie sławą a swoimi czynami. Dla mnie własnie taka była Pani Ania - cicha, skromna, niesmiała, piekna, a przez to fascynująca. Dlatego tak ciesze się na zbliżająca się premierę filmu o niej.

nathalie34

No właśnie, ja mam podobnie, prosta, zwyczajna, pełna ciepła dziewczyna, która bardzo dobrze sobie radziła, w tym co robiła, czyli aktorstwie. Dobrze, ze przypomną o niej bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones