Anna Seniuk

8,1
11 958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Seniuk

Gdyby nie ona, nigdy bym nie miała okazji zobaczyć mojego wyobrażenia pani Dulskiej. Była w tej roli genialna, wprost wyjęta z głowy Zapolskiej.

nynavee

Potwierdzam. Szkoda, że tak rzadko to grają w TV. Próbowałem się przekonać do tej nowej wersji z p. Cielecką, ale - mimo szczerych chęci - nie wyszło. Dla mnie ta adaptacja z p. Seniuk jest jedyną słuszną.

edziuniek

Popieram!

nynavee

A w sumie to szkoda, że Filmweb nie ma działu poświęconego spektaklom teatru tv. Oglądałam Moralność pani Dulskiej i jestem zachwycona kreacją aktorską pani Seniuk. Niski ukłon i ogromne podziękowanie!

aleksandragosciniak00

Też uważam, że powinni wprowadzić dział na spektakle teatru tv, tym bardziej, że na filmwebie można już oceniać gry... A niektóre przedstawienia to takie perełki, że aż żal, że nie można o nich nigdzie pogadać na filmwebie ani zasłużenie ich ocenić... a tym bardziej odkryć kolejne spektakle warte obejrzenia.

nynavee

Dulska w wykonaniu seniuk to mistrzostwo :) Ale Janowska też się w tej roli sprawdziła.

czubajka_filmweb

No właśnie Janowska, uwielbiam Annę Seniuk ale w roli Dulskiej wolę Janowską.Dla mnie jest to skończona Dulska, amen.

nynavee

Jutro na tvp kultura o 20.30 "Moralność..."

edziuniek

Och, wielkie dzięki za info, z przyjemnością znów obejrzę:D

nynavee

ja też:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones