Annette Bening

Annette Francine Bening

8,1
17 997 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Annette Bening

Przecież jej rola w "American Beauty" była cudowna... wiem co mówię...

nikt po tobie płakał nie będzie :D żegnam ozięble.

użytkownik usunięty
Yokichi

Na tak skrajną odmianę nudy zamiast trollowania w internecie polecam książki. Miłe to i jakie pożyteczne. Papapapa ;)

lol i siebie nazywasz ironiczną? ;D żart. Miałaś jednak iść, a się dalej produkujesz :D niekonsekwentna jesteś.

Yokichi

btw. nie nudzę się, a trolla to chyba codziennie w lustrze widzisz :>

użytkownik usunięty
Yokichi

I to mówi człek podbijający swój własny temat, na który nikt nie odpisywał przez 6 lat;)

użytkownik usunięty
Yokichi

Ty też już się podobno ozięble pożegnałeś, a jednak wciąż tu jestes ;) hipokryzja!!!!!!!!!!!!!!! Wiesz co widze codziennie w lustrze? Tę osobę, którą mam w zdjęciu profilowym. Śliczną, naturalną kobietę.

śliczną :D pojęcie względne. Co do hipokryzji: najpierw się pożegnałaś, a potem odpisywałaś dalej. Hipokryzją to sama wiejesz na kilometr, obrażasz, chociaż nie miałaś żadnych podstaw. I sama odgrzebałaś temat dziewczynko :D

użytkownik usunięty
Yokichi

Aha. Czyli Ty nie umiesz jednak czytać ze zrozumieniem, tak? Właśnie Ci wykazałam, że zrobiłeś dokładnie to samo co ja. Najpierw napisałeś "żegnam ozięble", a piszesz nadal. HIPOKRYZJAAAAAAA!!!!
Oczywiście Tobie się nie muszę podobać. Moim celem nie jest podobanie się całemu światu. Oceniam jedynie to, co widzę w lustrze + bazuję na opinii ogółu. Wiesz...dziewczynko to się zwraca do dzieci, ewentualnie do nastolatek. Ja jestem kobietą. Tak dla jasności.

oczywiście, oczywiście.

Yokichi

Nie szkoda Ci czasu na dyskusje z trollem :)

mariaw1976

w sumie :) masz rację, dałem się wkręcić, ale miałem niezłą zabawę :D

Mam dla Cb więc trudne zadanie!
Zagraj inteligentną i się już nie produkuj tutaj z tymi bzdurami.
Jeśli Annette zagrała wg Cb ''przeciętnie'' to OK - Twoje zdanie, ale jak można pisać, że to nie wybitna rola, bo grała złośliwą i głośną babę... Tego wymagał scenariusz i to było świetnie ukazane.
Dla mnie porażka, te Twoje komentarze.

O boże, jakie ty głupoty piszesz :P

Czyli Christian Bale też słabo zagrał w American Psycho, bo nie chciałbyś pracować w biurze z psychopatycznym mordercą, więc postać była odrażająca, więc zagrał słabo.

Na prawdę… może poczekaj z komentowaniem jak już skończysz podstawówkę.

Yokichi

Dla mnie ona świetnie zagrała w filmie Biegając z nozyczkami

Yokichi

W AB była rewelacyjna! O ile się nie mylę w 2000r dali Angelinie Oscara ze "przerwaną..." i to było nieporozumienie. Annette powinna go zgarnąć!!

Chelle

Angelina była nominowana za 2. Plan, Anette za 1. I przegrała z H. Swank za "Boys don't cry" ;)

Yokichi

Genialna aktorka. Przy okazji uśmiałem się z polemiki z koleżanką i pastwienie się nad jej błyskotliwością:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones