Ansel Elgort

8,0
18 482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ansel Elgort

Może jest jeszcze bardzo młody, może nie zagrał w milionach superprodukcji, ale nie wiem, czy znam aktora, który potrafił zdobyć moją przychylność ... uśmiechem :) W "Gwiazd naszych wina" naprawdę się obronił uśmiechem i mimiką - może i było to wyreżyserowane, ale nie widziałbym nikogo w tej roli tak naturalnie oddającego charakter postaci, w którą się wciela.

RogerF

Fakt, też zwróciłam na to uwagę :)

Laverie

Dokładnie tak! Mam nadzieję, że po tak dobrym starcie będzie jedynie coraz lepiej ;)

gosiukukuk

Dla mnie aktor nie musi być przystojny niczym super model, ważne by miał w sobie ten element siebie który mnie oczaruje. Wtedy nic więcej już nie ma znaczenia. W tym wypadku jest to uśmiech, i przepadłam :) Gdy przeczytałam książkę (cudowną) miałam w głowie wykreowane postaci i zawsze boję się chwili ekranizacji, jakich aktorów wybiorą? czy zdołają odtworzyć postaci jak przedstawił mi to autor. W tym przypadku wystarczyło pierwsze ujrzenie zwiastuna i byłam pewna, że są to osoby na właściwym miejscu. Więc do oglądania przystąpiłam pewnie, co było czystą przyjemnością :)

RogerF

Mnie najbardziej urzekł swoim uśmiechem w filmie, gdy był u niego przyjaciel rozpaczający po rozstaniu z dziewczyną i przyszła Hazel. Gdy opowiadał jej o znaczeniu słowa 'zawsze' dla Issaca to wtedy puścił jej oko i przez jego twarz 'przeleciał' uśmiech. Zrobił to z wielką naturalnością i to właśnie wtedy urzekła mnie jego postać, ponieważ nie do końca byłam do niej przekonana. Polecam wszystkim film, który naprawdę dobrze odzwierciedla książkę :) ENJOY YOUR READING!

RogerF

Nie wiem czemu wiele osób uważa, że on jest brzydki. Według mnie wręcz przeciwnie. Ma w sobie dużo uroku osobistego i przyciąga uwagę na ekranie. Taki drugi Heath Ledger za czasów Zakochanej złośnicy. Nawet trochę podobni do siebie.

RogerF

Zgadzam się. Ponadto przypomina mi trochę młodego heatha ledgera :)

RogerF

Zgadzam sie! Moja pierwsza reakcja na niego w GNW: "O rany, jaki on brzydki!", a potem po prostu go bardzo polubiłam. W GNW bardzo dobrze zagral, czytając książkę właśnie tal sobie Gusa wyobrazalam. Jego gra byla naturalna i niewymuszona, razem z Woodley fajnie odegrali parę z książki Greena :) zdobył mi serce.

RogerF

Za piękny to on nie jest, ale uśmiecha się bardzo ładnie:) Jest raczej trochę sztywny, ale to początki. Zobaczymy co dalej.

alien_2

W wywiadach i "normalnie" faktycznie nie jest klasycznym przystojniakiem, ale w GNW wyglądał super i fajnie się go oglądało. No i ten uśmiech, kurcze, może ukraść serce:)

RogerF

on jest po prostu cudowny... ma śliczny uśmiech i do tego jest bardzo przystojny

Wiktoria_Trafas

Jego uśmiech jest rozbrajający, zarówno w GNW jak w BD podbił nim moje serce, ma w sobie to coś...

RogerF

Dokładnie to samo uważam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones