Anthony PerkinsI

8,8
5 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Perkins

Zabiła go Psychoza.

użytkownik usunięty

Nie miał po co żyć i gdzie grać. Nie zasłużył na taki los. Musiał ukrywać fakt, że jest gejem. W
tamtych czasach ludzie nie skakali z radości, gdy dowiadywali się o czymś takim.

Ja czytałem że był biseksualistą,a homo chcą te dwa określenia rozróżniać!

użytkownik usunięty
dzonydep

Homo w ogóle chcą wszystko na nowo ponazywać.

Bo są to dwa różne określenia. To, że my myślimy tak, a nie inaczej nie oznacza, że jest tak rzeczywiście. Co innego nasze poglądy, a co innego stan faktyczny.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

:)

dzonydep

A co w tym dziwnego? Homoseksualiści zainteresowani są wyłącznie przedstawicielami swojej płci, biseksualiści - obiema. Są jeszcze inne odłamy, ale nie ma w tym żadnej sprzeczności.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Przecież miał żonę i dzieci z nią?

pomysl_o_mnie

biseksualizm istnieje

pomysl_o_mnie

Bęgowski też miał żonę i syna, zanim zmienił płeć.

Trochę to nie na miejscu,że napisali na Wikipedii był Biseksualistą, umarł na Aids ;) Od razu ludziom kojarzy się jedno ... teraz to nie robi już takiego wrażenia racja ale kiedyś? Przykre jest to,że nie potrafili tego jakoś mądrzej ująć niż tylko w taki sposób. Jako dobry aktor bo grał w dość ambitnych filmach zasługuję na trochę szacunku niż tylko na nazwanie go homosiem, czy innym takim.

użytkownik usunięty
TrefnaPanna

U nas nadal robi, umarł w tym samym czasie co Freedie Mercury przypadek? być może ale wtedy właśnie aids miało największe żniwo, mało wiedziano jak to leczyć i świadomość zarażenia była niska.

Swoją drogą to przykre że w środowiskach homoseksualnych było tyle narkotyków, nie wiem jak jest teraz. Przecież były momenty że wymierały na to całe generacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones