Antonio Banderas

José Antonio Domínguez Banderas

7,8
40 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antonio Banderas

Banderas to NAJPRZYSTOJNIEJSZY facet jakiego kiedykolwiek widziałąm!!! Jest cudny, a te Jego sliczne, błyszczące oczka ehhh... jaki On boski! TO CUD NATURY!!! Najfajniejszy facet stapajacy po ZIEMII!!! KOCHAM CIĘ ANTONIO KOCHAM---) jestes NAJLEPSZY!!! :*:*:*

maleksandrunia

hej.zgadzam sie z toba w tym ze Antonio jest przystojny:) nawet bardzo:) ale moj aktor number one to Johnny DEpp:)

Hermioneczka

Tez wole Deppa, ale to dlatego bo Antonio troche zdziadział na stare lata:P Choc jesli o urode chodzi, gdyby Antos wygladal teraz tak jak z 10 lat temu, to zapewne on bylby moim nr 1. No i on ma jeszcze cos czego nie ma Depp- baaaardzo sexowny glos;))))

Hermioneczka

Tez wole Deppa, ale to dlatego bo Antonio troche zdziadział na stare lata:P Choc jesli o urode chodzi, gdyby Antos wygladal teraz tak jak z 10 lat temu, to zapewne on bylby moim nr 1. No i on ma jeszcze cos czego nie ma Depp- baaaardzo sexowny glos;))))

Hermioneczka

Ja również zgadzam sie z tym że Antonio jest superprzystojny :D U mnie jest na 1# miejscu razem Johnnym Deppem :) KOCHAM ich obu :D

asesina1008

Moja opinia jest identyczna jak asesiny...ach ta telepatia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones