Antonio Banderas

José Antonio Domínguez Banderas

7,8
40 594 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antonio Banderas

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat przyjazdu Antonia do Polski. Na każdej stronie widnieją podobne informacje. Jeśli ktoś zna więcej szczegółów na ten temat to proszę o odpowiedzi. Załączam link z podstawowymi wiadomościami. Pozdrawiam. ; ].

http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,9742970,Antonio_Banderas_i_Salma_Hayek_w_Polsc e_.html

olka961008

Gwiazdy "Kota w Butach", Antonio Banderas i Salma Hayek, przyjadą we wrześniu promować film w Polsce... tylko tyle mi wiadomo... ciekawe do akiego miasta przyjadą... Warszawa może Łódź.?

camelflo

Niestety jest za mało danych na ten temat. Też chciałabym to wiedzieć... ;/.

olka961008

Może znowu jakąś reklamę WBK czy innego tam banku kręcą;)

Joker12

Czy wiecie coś wiecej na ten temat ? Bo wybieram się ale nie wiem co i jak .. gdzie, kiedy i czy wgl.

paula18888

27.09.2011, Jutro Warszawa, w DD TVN będą promować "Kota w butach"

Makimerfi

jade, wygrałam wejsciówki

paula18888

I to będzie w złotych tarasach

paula18888

również byłam na konferencji, Antonio i Salma wydają się być bardzo miłymi, ciepłymi ludźmi, bardzo pozytywne wrażenia ;)

magdalenaewa

Było niesamowicie, kiedyś marzyłam żeby choć na 2 sekundy spotkać się z Antonio .. a teraz mogłam popatrzeć na niego z bliska , dostać autograf . Dziękuję Antonio że przyjechał i mam nadzieję że zrobi to ponownie, wspaniały facet, cudowny aktor, i tak samo piękny w rzeczywistości jak i w telewizji. Szkoda tylko że ochrona była az tak bardzo agresywna że po mimo prosb Salmy o dopuszczenie jej do fanów , oni napierali na nas jakbyśmy mieli się na nią rzucić tam wszyscy!

paula18888

Ja również byłem na tej konferencji w Złotych Tarasach :) Miło było bardzo popatrzeć live na Salmę i Antonio, co prawda z odległości, ale zawsze. Wcześniej byli w Dzień Dobry TVN, ale niestety o tej godzinie byłem jeszcze w pociągu. Szkoda tylko, że nie udało mi się zrobić z nimi pamiątkowego zdjęcia. Gratuluję Ci dostania autografu! Zdobyłaś go przed studio DDTVN czy w ZT? Ochrona w ZT to przesadzała całkowicie. Co ktoś wstał z fotela i szedł w stronę wyjścia od razu podchodzili do niego. Później trzeba było czekać kilkanaście minut nim nas z sali wypuścili, bo gwiazdy musiały mieć komfort wyjścia ;) Salma naprawdę bardzo sympatyczna się wydaje i z pewnością chętnie pozowałaby do zdjęć. Antonio pewnie również. Marzyło mi się by usiedli wspólnie przy stoliczku i tak każdy z nas po kolei mógłby do nich podejść, zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie. Ech, ta ochrona...