Antonio Banderas

José Antonio Domínguez Banderas

7,8
40 081 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antonio Banderas

Może ktoś wie jak zdobyć wczesne filmy z udziałem Banderasa? Chodzi mi głównie o filmy hiszpańskie, w których występował od początku kariery aż do lat 90, bo potem większość można bez problemu zdobyć. A jestem ciekawa jakie były początki Banderasa i bardzo chętnie obejrzałabym te filmy. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

jahnesta

Z jego wcześniejszych filmów dostępne są te w których grał u Almodovara. Są to: "Labirynt namiętności", "Matador", "Prawo pożądania", "Kobiety na skraju załamania nerwowego" i "Zwiąż mnie". Wszystkie wymienione oprócz "Labiryntu..." można zakupić m.in. w empiku, przez merlin.pl lub ściągnąć z neta. Od razu uprzedzam, że kino Almodovara nie każdemu może odpowiadać. W "Prawie pożądania" można zobaczyć dość śmiałe sceny homoseksualne z udziałem Banderasa, więc jeśli jesteś uprzedzona to nie oglądaj. Natomiast "Matador", "Kobiety..." czy "Zwiąż mnie" należą do tych lżejszych i mniej szokujących.

candyboy007

Akurat te filmy posiadam ;) Chodziło mi o pozostałe...

jahnesta

Ponawiam moje pytanie czy jak kto woli prośbę. Czy ktoś zna jakiekolwiek namiary na wczesne filmy z udziałem Banderasa? Chodzi mi o filmy od początku jego kariery, aż do roku 1991 (oprócz: Labirynt namiętności, Matador, Prawo pożądania, Kobiety na skraju załamania nerwowego, Zwiąż mnie - to filmy Almodovara i można je zdobyć). Nie mogę również znaleźć tych filmów: Giovane Mussolini Il, Zniewaga, Of love and shadows, Rapsodia Miami. Gdyby ktoś miał namiary na film Wszystko o pożądaniu - kino Pedra Almodovara też byłoby super. Z góry wielkie dzięki! Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
jahnesta

To proste, poszukaj po hiszp. a na pewno znajdziesz wszystkie, tylko musisz pozniej wykombinowac napisy pl lub ang

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones