Antonio Banderas

José Antonio Domínguez Banderas

7,8
40 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antonio Banderas

Czy to się w psychologii przypadkiem nie nazywa schizofrenią ?:-), dojrzały facet rozmawia w
restauracji z..., no właśnie z czym, z resztkami jedzenia ?...Wiem, że nie leczona bywa
groźna. A tak poza sarkazmem uważam, że poziom reklamy wziąwszy pod uwagę klasę
aktora - żenujący. Szkoda, że jest przyzwolenie społeczne na taki chłam.

Aleksandra45_1

Jest to bardzo łatwy sposób na zarobienie dużych pieniędzy . Dostał za kampanię kilkanaście milionów dolarów . Taką jedną reklamę kręci się jeden dzień. Akurat przy tak banalnej produkcji pewnie z 9 godzin.

TheAmazingPudding

Naturalnie, że sposób zarabiania pieniędzy, tylko czy sposób zarabiania naprawdę tłumaczy wszystko ? Nie warto czasem powiedzieć "stop" ? Wszak jak mniemam na chleb i do chleba pewnie nie brakuje...,z jednej strony myślę o tym - w końcu kto ma grać jeśli nie aktorzy ale z drugiej strony - czy naprawdę sztuka musi już sięgać bruku ? Można by to ująć jeszcze inaczej - można już wszystko i z każdym... smutne.

Aleksandra45_1

Mogło być gorzej. Mógł reklamować maść na hemoroidy albo olej lniany na problemy z nadwagą.

użytkownik usunięty
vanilla_sky85

Olej lniany jest używany również w malarstwie.

Aleksandra45_1

Za tę role powinien dostać oscara ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones