Antonio Banderas

José Antonio Domínguez Banderas

7,8
40 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antonio Banderas

już w niedziele wywiad z wampirem ! xD
Antek świetnie zagrał, on zawsze świetnie gra :P
Yeah sie nie moge doczekać tego filmu xD
Tylko Tom Cruise mnie denerwuje i nie powinno go być w tym filmie!:p

użytkownik usunięty
Olexia

Chyba sobie żartujesz? O ile Banderas ogólnie jest świetnym aktorem to to była jedna z jego gorzej zagranych ról (jak na niego, ogólnie oczywiście było w porządku), za to Cruise się spisał na medal. Abstrahując od tego, czy ogólnie go lubisz, czy nie, Lestata zagrał rewelacyjnie (choć w przeciwieństwie do większości ludzi ogólnie też mi sie podoba jego gra)

Przecież to chyba najlepsza rola Toma, jako Lestat był genialny! Antonio lubię i gdybym nie czytała Wywiadu z Wampirem, byłby ok, ale zupełnie nie pasował do książkowego Armanda. Banderas miom zdaniem najlepiej wypadł jako Zorro, do tego pasował :)

Olexia

Banderas w ogóle nie pasuje do postaci Armanda ( np.jest za stary >;D ), "Tylko Tom Cruise mnie denerwuje i nie powinno go być w tym filmie!:p " -> OMG !!! Tom idealnie zagrał Lestata, to była jego najlepsza rola !

Olexia

No cóż, w Wywiadzie z Wampirem spisał się nie najlepiej. Jakoś tak... mdło, co jednak nie zmienia faktu, że aktorem jest świetnym :))
Za to jeśli już jesteśmy przy roli Lestata, to Tom Cruise mi do niego nie pasował, choć zagrał dobrze. Za to w Królowej Potępionych Stuart Townsend jako Lestat był g e n i a l n y.

marville

A ja nie cierpie Toma Cruise, ale Lestata zagrał świetnie, musze być obiektywna :) A Antonio faktycznie miewał dużo lepsze role

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones