Arkadiusz Jakubik

Arkadiusz Benedykt Jakubik

8,5
68 232 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arkadiusz Jakubik

Tylko z połykiem zeby mi tapicerki nie uświnic:) to dopiero mu uświniła:D

DANNTOS

Ta akcja, o której piszesz, była trochę przesadzona jak dla mnie ;) ale połączenie z tym tekstem faktycznie dobre :D

DANNTOS

Ale połyk był! ;D

DANNTOS

Chciałabym tylko zobaczyć jak on to wszystko swojej żonie tłumaczył, szkoda że nie nakręcili takiej sceny :)

ScaRLeTT234

Nie zdajesz sprawy ile jest kobiet, które godzą się na
nieoficjalne (z naiwności) lub oficjalne notoryczne zdrady swoich partnerów/mężów.

returner

zgaduje że jesteś jednym z nich :)

ScaRLeTT234

Skąd ta pewność ?! :):):)

ScaRLeTT234

Na zdrady zgadzają sie kobiety z niskim poczuciem własnej wartości,
czyli takie które poleciały na facetów, bo byli przystojni lub dobrze sytuowani,
a mogli być prostakami, egoistami, zakłamani itp Znaczna część kobiet przecież na to leci,
więc nie dziwne, że o nie sie facet taki nie starał nawet, okłamywał, traktował byle jak, zdradzał,
albo po prostu wykorzystał raz czy kilka razy i porzucił. Intuicja kobieca jest przereklamowana,
bo jest zaprzeczeniem inteligencji, zwykły instynkt zwierzęcy który szuka dobrych genów,
wiec kieruje na złych facetów, często pustych, egoistycznych i zakłamanych,
dla których wartości to wygląd i bogactwo. Ale to bardziej pokazuje jakie często to kobiety są
głupie, próżne i naiwne, że myślą że to sprawi, że będą szczęśliwe :):):)

returner

łał nie wiem ile masz lat ale napewno mniej odemnie :)

ScaRLeTT234

Najpierw naucz się poprawnie pisać, bo umiejętność pisania i
wysławiania też należy do inteligencji, a potem szukaj wątpliwych przewag,
by chełpić swe ego :)

returner

widać że nie masz co robić, i błyskasz inteligencją w internecie, ciekawe jak jest w rzeczywistości, ale na serio nie chce mi się z tobą kontynować rozmowy, jak masz kiepski dzień wyjdź na pole wywrzeszcz się albo pomęcz młodszego brata.. papa :)

ScaRLeTT234

Nie widzę powodu dla którego miałbym być inny w świecie rzeczywistym :)
Traktuje wszystkich równo, niezależnie od wieku, płci, rasy, orientacji, poglądów, czy wyznania religijnego.
A zatem cała przyjemność po mojej stronie Moja Droga. Wybacz nasze małe nieporozumienie.

DANNTOS

i de facto :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones