Artur Barciś

8,0
29 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Barciś

Nie wiedziałem, że ma taki talent komediowy!

Tonybest

Ja tez! a ma!

Diego_blondyn

Dlaczego mu głosów ubywa jeszcze wczoraj było 8,5 a dziś jest oceniany na 8,3 ?

Wiki_35

A ubywa? Ja czasem mam wrażenie, ze ktoś tym w jakiś sposób staruje, bo żeby o 2 spadło, to sporo ludzi musiałoby dodać ocenę, a nie chce mi się wierzyć, że przez dobą nagle ileś tam ludzi dało mu 1 czy 2, coś tu nie gra

Diego_blondyn

Właśnie ktoś tym musi sterować, bo taki spadek w dwa dni? A to bardzo zdolny aktor, zasługuje na wyższą ocenę moim zdaniem.

Diego_blondyn

I Znowu ma 8,3 głosujcie on zasługuje na więcej. Świetny aktor, kto tym kręci?

Wiki_35

sorry, że się wtrącam, ale czy są takie sposoby? Żeby jakoś inaczej niż przez forumowiczów podciągać czy zaniżać oceny? Jacyś hakerzy, albo komputerowcy pracujący dla portalu? Bo tu więcej takich przypadków widziałem

Tonybest

Życiową rolą Artura Barcisia tak samo jak Cezarego Żaka jest wyjątkowy/znakomity i bardzo prawdziwy serial o Polakach "Ranczo". Można kupić na DVD albo oglądać w Ipla z reklamami, polecam.

akron

Nie wiem dlaczego nie mogę się do Rancza przekonać, może za dużo tego rustykalnego "humoru", tzw wsiowatości, może i tak wieś w różnych miejscach wygląda, ale jak wspomniałem, jakoś mnie ten serial nie wkręcił

Tonybest

Rustykalny humor przenika nasz kraj od dziesięcioleci do głębi, wszechobecne grzechy polityczne, prostactwo i brak profesjonalizmu widzimy na co dzień w telewizji. Obejrzałem z 5 razy cały serial na Ipla i nadal nie mam dosyć bo jest zabawny, prawdziwy i pouczający.

Tonybest

Polecam spektakl komediowy MAYDAY z jego udziałem. Jest świetny☺

Tonybest

Żałosny aktor. Żadnej roli, z której można by go było zapamiętać. Kilka epizodów i potem seriale.

filozof71

To nie jego wina, że tak go obsadzają, to aktor przede wszystkim ról drugoplanowych. ale główne role też się zdarzają np. film "Braciszek".
.Czasem serial jest więcej wart i jest dużo ciekawszy niż niejeden film kinowy.
To głównie aktor teatralny.
Gdyby był prawda ładniejszy to by grał duże role, bo talent ma ogromny i urok.
Proszę trochę szacunku.
Ludzie go pamiętają z najmniejszych rólek nawet.
Jak Ty go nie zapamiętasz, to trudno.
Wkurzają mnie takie osądy.

Wiki_35

Wiki masz rację. Za mocno napisałem. Ogólnie wkurzają mnie opinie o aktorach którzy się wycierali w jakichś serialach.

filozof71

Są różne seriale, Pan Artur gra w kultowych i bardzo dobrze napisanych serialach.
Pan Barciś gra też w filmach i teatrze głównie.
Nie ma co się czepiać.
W "M jak miłość" gra, ale ciekawą rolę. I rzadko tam się pojawia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones