Ashley Judd

Ashley Tyler Ciminella

7,6
11 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Judd
dzonydep

Niestety czas robi swoje:(

Heatseeker

Akurat oglądając ją dzisiaj to stwierdzam że czas się zatrzymał w miejscu!

Heatseeker

47 lat a wygląda na conajwyżej 37!!

użytkownik usunięty
dzonydep

Dlatego dałeś 10? beka z typa

Bo jest dobra aktorka,nie jak np Jessica Alba która jest tylko piękna! Nie wiem kim jest ten typ ale też bekam!

dzonydep

mistrzowska riposta a ashley nieprzyzwoicie piękna

dzonydep

miała przgode z chirurgiem plastycznym kiepskim,w pewnym momencie wyglądała okropnie ale aktualnie alo olała wypełniacze albo ktoś to dobrzepoprawił bo znowu wygląda pieknie.

dzonydep

Przecudna wczoraj i dzis i jutro. Piekna kobieta i dobra aktorka !

dzonydep

Skoro twierdzisz że jest piękna to nie widziałeś prawdziwych piękności.

dzonydep

Ona wyglada teraz jak maszkara jakas https://m.youtube.com/watch?v=geCIXy7nvFY. Dodam ze to ta co siedzi kolo Salmy Hayek .

maciekb80

Nie mylic z Laurą Dern ktora wyglada pieknie bo jedna mądra co poszła po rozum do glowy.

maciekb80

Źle dobrała szminkę! Ale kiedyś w "Podwójnym zagrożeniu" takie samo ciacho jw Salma w "Desperado"!

dzonydep

"Zle dobrała szminke" hahaha . Ja bym jej nie poznał gdyby mi ktos nie powiedzial ze to ona .

dzonydep

Courteney Cox po botoxowej terapii teraz bije sie w piersi . A taka była piekna ongis . https://m.youtube.com/watch?v=um1unBpIYYc

maciekb80

No to już Cox wygląda dużo gorzej od Ashley!....ale OK każdy ma swoje zdanie!!!!

dzonydep

Jasne ze gorzej ale to kwestia czasu by do niej dobic :) . Dobrze ze samemu nie ma sie milionow na koncie bo pewnie tez zaczeloby sie od stania przy lustrze i szukania dziury w calym a potem do pompowni na niwelowanie zmarszczek :/

dzonydep

W 2 Betlin Station juz nie da sie patrzec. Po co jej to bylo? W 2014 jeszcze przyzwoicie.

dzonydep

I tak samo głupia.

dzonydep

Niestety w Twin Peaks (2017) świeci maską. Szkoda bo piękna była kiedyą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones