Astrid Bergès-Frisbey

7,7
6 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Astrid Bergès-Frisbey

nie dziwię się że koleś z piratów olał celibat

drewniany

on nie był księdzem baranie tylko świeckim misjonarzem

Storn_

mój błąd, a tak z ciekawości mama mówiła na Ciebie baranie jak się pomyliłeś w dzieciństwie?

użytkownik usunięty
drewniany

to taka przypadłośc w internecie. Jak wiesz coś co nie wie ktoś inny nalezy go zbluzgać. Radze się dostosowac albo przeciąć kabel od internetu (ew. obsłużyć młotem router)

może lepiej będzie zmienić tą tradycję?

drewniany

Zmienić tradycję powiadasz hmm to się raczej nie uda.

drewniany

Tę tradycję, baranie, nie 'tą'.

Tylko żartuję. ;)

użytkownik usunięty
xUmcyk

Pewien mądry człowiek XXI wieku powiedział "Nigdy bym się nie spodziewał że na świecie jest tylu idiotów. Potem odkryłem internet"
Tradycje tą (lub tę - nie jestem pewnien) zmienić będzie ciężko ale myśle że za 10 lat, internet będzie tak skonstruowany, że chamstwo będzie udokumentowane i karane. Ludzie przestaną być anonimowi - a co za tym idzie - przestaną się wymądrzać. No bo co jeśli się dowiedzą sąsiedzi że taki kozak w internecie jesteś? WSTYD
Teraz niestety tego nie ma - w przyszłości mam nadzieję że będzie. :)

Udokumentowanie i karanie za chamstwo? Bogowie, toż to by było okropne!
Ale może za to nie byłoby potrzeby bycia chamskim, bo ludzie by się bali wyjść na idiotów przed sąsiadami i nie pisali by głupot. ;)
A ten mądry człowiek powiedział: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". I chyba bardziej do XX wieku należał. ;)

użytkownik usunięty
xUmcyk

Pan nazywał się Stanisław Lem (1921–2006) – polski pisarz science-fiction, eseista, futurolog i filozof.
Przepraszam że trochę zmieniłem jego wypowiedź.

Pachnie mi to państwem policyjnym :)

użytkownik usunięty
domine667

A kara za przechodzenie na czerownym świetle nie pachnie państwem policyjnym.??

Jest pewna różnica między kontrolą tego co mówisz lub piszesz, a karaniem za łamanie pewnych ustalonych reguł. Poza tym pisałem to "półżartem" więc bez napinki, proszę :P

A chamstwo w internecie mnie również przeszkadza.

użytkownik usunięty
domine667

Nie ma tu żadnej napinki O_o. A po za tym kolego (i mówię to z wielkim szacunkiem z nie pogardą) pogrążasz się. "kontrolą tego co mówisz lub piszesz, a karaniem za łamanie pewnych ustalonych reguł." I tak jesteś kontrolowany. Nie wierzysz? Bluzgaj na filmwebie ile wlecie. Twoje wypowiedzi będą blokowane, a i być może dostanie małego bana. A po za tym ja to traktuję, jako łamanie pewnej ustalonej reguły. http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta Być może powinno być jej nie przestrzeganie karane ;D

No dobrze jeśli chodzi o blokowanie i banowanie wypowiedzi to masz rację, jakoś o tym nie pomyślałem.
Chodzi mi tylko o to, że od takiej kontroli (nazwijmy to jakością wypowiadania się w internecie) do kontroli wypowiedzi ze względu na wyznawane w niej poglądy jest bardzo blisko. I to chodziło mi, gdy pisałem o "państwie policyjnym". Pewnie przesadzam :)

domine667

boska

istvanv1

Tak adekwatnie do tematu.

Storn_

polało się jadu! GOTOWI NA POLSKĄ WOJENKĘ?

drewniany

Hahaha racja.. choć wolał bym tę blond... pierwszą syrenę którą ujrzeli.

Royalowy

prawda jest taka że bez makijażu może być gorzej :P

drewniany

No i po co mi to przypominasz xD Każdy wie jak jest ale woli o tym nie myśleć.

Royalowy

fapuj dalej : P

drewniany

Moim zdaniem świetnie wygląda bez makijażu.
---->http://astrid-bf.com/gallery/displayimage.php?album=topn&cat=0&pid=3765#top _display_media
Poza tym i tak nakłada minimalną ilość w porównaniu do innych gwiazd ;d
Przykład :
http://www.zimbio.com/pictures/s6eN5zKZave/House+Hype+2011+MTV+Video+Music+Award s+After/FtNA_BVQjDv/Katy+Perry

http://www.zimbio.com/pictures/ij0206LoQbF/Pirates+Carribean+4+Stranger+Tides+Pr emiere/PwR6oZaSYXh/Astrid+Berges+Frisbey

Obie panie są piękne. Jednak można sobie porównać, która użyła więcej kosmetyków.

wiki_pedia

tyle że na tej stronce z jej zdjeciem wyczuwam rękę dobrego grafika ; p
może się mylę

drewniany

no może masz rację.... ;P ale i tak zdania nie zmieni,bo jest śliczna:D:D

drewniany

Haha 100% racji !!:D Też bym oblał, a zresztą wiedzieli co wybieraj za stworzenie boskie czyli syrenę !!:D Ale bez makijażu też jest niezła jak najbardziej :P

drewniany

no śliczna osóbka

drewniany

Jako syrena bardzo ładnie wyglądała ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones