Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 240 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn

4238 Audrey

użytkownik usunięty

Od dawna w środowisku astronomów istnieje zwyczaj honorowania ludzi wybitnych poprzez nadawanie planetoidom ich imion lub nazwisk . Z Polaków takiego zaszczytu dostapili między innymi Stanisław Lem ,Adam ,Mickiewicz oraz Maria Pawilikowska-Jasnorzewska .Audrey ma zaszczyt zasiadać w tym doborowym gronie . Od imienia pochodzi nazwa planetoidy 4238 Audrey .

użytkownik usunięty

Dodam że sprawdziłem że nazwa ta pochodzi nie od jakieś pospolitej Audrey tylko od jedynej ,boskiej i najpiękniejszej .

użytkownik usunięty

A tą informację znalazłem specialnie dla Bardotka .Bardotka też ma planetoidę Bardot 17062 .

Tak, wiem, ale dziękuję za poszukiwania "specjalnie" dla mnie. Gdybyś wcześniej nie wyzwał Bardotki i Monroe-ki od najgorszych to może byśmy się "zaprzyjaźnili", bo ja też uwielbiam Audrey :-D

użytkownik usunięty
bardotek69

Przepraszam że je wyzwałem ( to były z mojej strony ketyńskie działania )

No, raczej tak...

Ale ważne, że coś do Ciebie dotarło i się do tego przyznałeś!

Brawo, jestem pod wrażeniem, naprawdę!

A wiesz może czy swoje gwiazdy mają Vivien Leigh, Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, Natalie Wood, Claudia Cardinale, Ursula Andress, Julie Andrews?

Bo je też uwielbiam!

Wiem, trochę dużo dowaliłem, ale skoro już jesteś taki miły i wiesz, gdzie tego szukać, to może...?

Z góry dzięki!

A jak nie, to się nie przejmuj, sam sobie poszukam, teraz jednak niezbyt mogę bo jestem w pracy ;-P

użytkownik usunięty
bardotek69

Istnieje planetoida Monroe ( tyle że na razie nie wiem czy jej nazwa pochodzi od nazwiska aktorki czy prezydenta ) jest też planetoida Taylor ( tyle ż nie jestem pewien czy nazwa została nadana na cześc artystki )Claudia Cardinale Ursula Andress i Julie Andrews raczej nie mają planetoid ( choć mogę się mylić )

Dzięki za informacje! Gdzie tego szukasz w Google normalnie czy znalazłeś już jakąś specjalną stronę?

Zastanawia mnie co z Vivien Leigh i Natalie Wood! One też powinny mieć swoje planetoidy!

użytkownik usunięty
bardotek69

Przegłądałem angłojęzyczne strony poświęcone tym zagadnieniom .Niestety Vivien Leigh i Natalie Wood chyba nie mają planetoid .

Szkoda, ale dzięki za informacje! Jestem naprawdę wdzięczny za Twoją pracę! ;-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones