Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn

1. Rzymskie wakacje
2. Niewiniątka
3. Miłość po południu
4. Szarada
5. Jak ukraść milion dolarów
6. My Fair Lady
7. Śniadanie u Tiffany'ego
8. Sabrina
9. Szajka z Lawendowego wzgórza
10. Kiedy Paryż wrze

Columbo

Ma wiesz może gdzie znaleźć "Kiedy Paryż wrze"? długo już szukam i nic. Any help will do.

goslawa25

Kiedy Paryż wrze również nie mogłem znaleźć. Kupiłem na allegro za 10 zł wydanie DVD. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Columbo

Ja ni mogę znaleźć filmów Audrey tych, w których grała przed "Rzymskimi wakacjami". I kilku innych np. "Zielone domostwa" czy "Dwoje na drodze".

Dwoje na drodze pobierałem kiedyś z torrentów, teraz chyba nie ma tam tego filmu. Przed Rzymskimi wakacjami, to raczej grała same epizody, więc nie wiele strciłaś ;)

Columbo

skoro kupiłes to nie umiesz wrzucić do neta i pomóc innym?

goslawa25

Teraz można kupić filmy z Audrey w Empiku, w tym również "Kiedy Paryż wrze". Seria wydana z okazji bodajże 80 lat Audrey.

użytkownik usunięty
purple_guitar

Znalazłam ,,Jedziemy do Monte Carlo" i ,,The secred people" na aresie.

Gdzie Znalazłaś?????????????????????????? please daj namiary. Ja mam jakieś filmy z Audrey, mogę wysłać pocztą.

użytkownik usunięty
goslawa25

Ściągam na aresie. Ale ściąga mi się jakiś miesiąc trzeba mieć cierpliwość ;)

Mi sie udało uzbierać 20 czy 21 filmów z Audrey:)


A co do kolejnosci:

1. Breakfast at Tiffany's
2. My Fair Lady
3. Roman Holiday

Columbo

Uwielbiam filmy z Audrey, ale te są zdecydowanie najlepsze moim zdaniem:

1.Śniadanie u Tiffany'ego
2.Jak Ukraść Milion Dolarów
3.Rzymskie Wakacje

:)

Elena01

Ja mam 4 swoje ulubione filmy z Audrey Hepburn
1. Śniadanie u Tiffany`ego - Za jedną z najlepszych aktorskich kreacji w historii kina. Od tego filmu zaczęła sie moja wielka miłość do Audrey ;)
2. Rzymskie Wakacje - Za czarujący klimat Rzymu i świetne aktorstwo Pecka i Audrey (za tą rolę dostała oscara - zasłużenie! )
3.Dwoje na drodze - Bo to naprawdę wciągający i zabawny film w którym Panna Hepburn pokazuje na co naprawdę ją stać
4.Sabrina - Za ten klimat starych filmów i czarującą grę Audrey ;)

Columbo

1. Śniadanie u Tiffany'ego - 9/10
2. Rzymskie wakacje - 8/10

Szukałam "Sabriny", ale nie znalazłam. Gdzie można go dostać? "Jak ukraść milion dolarów" mam, ale bez napisów i nie mogę znaleźć takich, które dopasowałyby się do filmu ;/

użytkownik usunięty
BeautyAndStupid

a ja wymieniłabym kilka naprawde dobrych na które rzadko zwraca sie uwage jak Niewiniątka czy doczekać zmroku. Co do filmów to mam w kolekcji bodajże 27 niestety nie do wszystkich są napisy i nie mówię już tu o polskich ale nawet angielskie :(

Widzę, że Audrey nadal cieszy się zasłużoną popularnością:) a co do wait until dark to zdecydowanie masz rację "mała_stokrotko" - film niewątpliwie pokazuje tą najlepszą stronę talentu Audrey, obowiązkowy film dla wszystkich fanów dobrego kina

A do których nie masz napisów? Może będę miał w swojej
'kolekcji"? Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
marcintentyp

Do green mansions na pewno nie ma. Co do innych to nie znalazłam do love among thieves, they all laughed, nederlands in 7 lessen, laughter in paradise, nous irrons a Monte carlo, the secret people i young wives tale. Troche tego sie nazbierało :)

BeautyAndStupid

Beauty and stupid na isohunt.com są te filmy,a potem napiprojekt już Ci ściągnie napisy pasujące do tych filmów

użytkownik usunięty
marcintentyp

każdy mówi że jego ulubionym filmem jest najczęściej ten który najłatwiej można zdobyć i jest najpopularniejszy jak rzymskie wakacje czy sniadanie.... Moim zdaniem żeby wypowiadać się na takie tematy i nie mówie tego w stosunku do Audrey, trzeba obejrzeć zawsze kilka filmów więcej, najlepiej z różnych okresów kariery aktora i docenić też te o których mówi się mniej. Oczywiście nie zaprzeczam że też uwielbiam rzymskie wakacje :)

Cóż, niestety do tych filmów również nie mam napisów:( ale życzę szczęścia w poszukiwaniu:)

Columbo

1. Rzymskie wakacje
2. Śniadanie u Tiffany'ego
3. My Fair Lady
4. Szarada
5. Jak ukraść milion dolarów
6. Sabrina
Innych niestety nie oglądałam:(

Columbo

1. Śniadanie u Tiffany'ego
2. Dwoje na drodze
3. Historia zakonnicy
4. My fair lady
5. Rzymskie wakacje
6. Doczekać zmroku
7. Sabrina
8. Szarada
9. Zabawna buzia
10. Jak ukraśc milion dolarów
11. Niewiniątka
12. Miłośc po południu
13. Na zawsze
14. Kiedy Paryż wrze
15. Love among thieves
16. Zielone domostwa
17. Powrót Robin Hooda
18. Wojna i pokój
19. Nowy rodzaj miłości
20. Nie do przebaczenia
21. Szajka z lawendowego wzgórza
Jak na razie, resztę muszę obejrzeć a niektóre obejrzane powtórzyć :)

Columbo

osobiście mi przypadła do gustu w filmie Doczekać zmroku, świetnie tam zagrała niewidomą, następne jej role godne uwagi to Szarada a także Jak ukraść milion dolarów.
w My Fair Lady też ciekawa :)

Columbo

Pytanie powinno brzmieć które filmy z Audrey są najlepsze, lub które role Audrey są najlepsze. A to w sumie nie to samo.
Chociaż bez wątpienia naj, naj. jest Śniadanie u Tiffaniego.
Poza tym świetnym filmem jest Dwoje na drodze, Rzymskie wakacje, Wojna i pokój,
Słabszym filmem ale fajnie zagranym jest Szarada,

Columbo

Doczekać zmroku naprawdę dobra rola Audrey

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones