Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn

Strasznie denerwuje mnie ten typ urody. Wiejski podlotek. I do tego obrzydliwy nos.

Arleta_browneyes

Tu nie ma czego rozumieć - poczucie piękna jest kwestią gustu

Arleta_browneyes

Jeśli Twój awatar jest prawdziwy to jesteś ostatnią osobą która powinna tak gadać.

MannyPacquiao

To akurat jest Janis Joplin...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Xerxo

Chyba awatar jest malutki więc można było nie poznać? A komplementy tego typu pozostaw dla swojego chłopaka.

Arleta_browneyes

To jest w niej niesamowite. Mimo tych wszystkich mankamentów Audrey była przepiękna.

użytkownik usunięty
Toodles

Zgadzam się.
Była naprawę przepiękna i olejcie wszystkich co nazywają ja brzydką.
Zwłaszcza autora oraz Anaissy bo oni w ogóle nie znają się na urodzie

Haha. Ta za to ty się znasz najbardziej na świecie.
A w ogóle czy ja gdzieś napisałam że ona jest brzydka!!!
NIE! Więc się odwal.
To że napisałam że nie uważam ją za najpiękniejszą kobietę Hollywood to od razu nie znaczy że mówię że jest brzydka.

Widać że 11 lat...

użytkownik usunięty
Arleta_browneyes

Ten "wiejski podlotek" przyjacielu, w wieku dwudziestu pięciu lat miał już na koncie najwyższą nagrodę Akademii.

Arleta_browneyes

Nie ma nic zabawniejszego niż kobieta wypowiadająca się ze "znawstwem" na temat żeńskiej urody ^^

Arleta_browneyes

nos paskudny wprost obrzydza mnie taki dziurawy nos widać wszystko co ma w nosie. Ona była paskudna ale musieli coś lansować komuś się spodobała albo i coś więcej dała i tak poszła kariera.
Jej uszy wraz z policzkami tworzą szczurzą mordkę jeśli dodać ten dziurawy nos to stwarza obrzydliwy wygląd.

użytkownik usunięty
Arleta_browneyes

Ty chyba nie znasz się na urodzie.Ona jest przepiękna

Widzę nie tolerujesz zdania innych...

użytkownik usunięty
Anaissa

Kolejna mądra na tym temacie.Akurat nie chce mi się szanować zdania autora

Na pewno mądrzejsza od ciebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones