Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn

Jest absolutnie, bezwarunkowo niezastąpiona. Dla mnie była idealna w każdym calu, począwszy od jej urody, poprzez charakter, aż do talentu aktorskiego. Nie było, nie ma i nie będzie takiej gwiazdy kina, która była, jest lub będzie w stanie jej dorównać. Po prostu niesamowita!

PS. Przy oglądaniu ostatniej edycji 'Tańca z gwiazdami' odniosłam wrażenie, że Dorota Gardias, gdy ma odpowiednio ułożone włosy i się uśmiecha, przypomina trochę Audrey? Co sądzicie?

MissTeeQ

Co ja mówię? Była idealna? JEST idealna! Ona jest ponadczasowa.

MissTeeQ

Zgadzam się co do Audrey, jednak miała jedną wadę, paliła papierosy, pod każdym innym calem jest ideałem.
Pozdrawiam

shady_88

Paliła to zbyt słabo powiedziane - kopciła. Była nałogową palaczką.

Ta. Rzeczywiście Gardias stylizuje się na Hepburn. Widziałem fragment jej występu u Majewskiego i odniosłem wrażenie, że pogodynka robi wszystko żeby upodobnić się do legendarnej Audrey. Jej mimika, gesty, fryzura. Eh, niech lepiej rzuci pogodę i od razu jedzie prosto na Broadway.

użytkownik usunięty
La_Pier

Jak można porównywać jakąś Garcoś z boginią urody ??? Audrey to był wszak idał piękna . Szkoda że już nie jest nam dane ją podziwiać ale liczę jeszcze że może zobaczymy ją w życiu pozagrobowym ( Bóg wszak jest łaskawy ) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones