Bartłomiej Morawski

2,8
383 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartłomiej Morawski

1 czerwca 2021r. ten "aktor", dwukrotny kandydat na posła z list PiS-u, były dziennikarz TVP, a obecnie doktorant na Uniwersytecie Opolskim został zatrzymany przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Usłyszał zarzut gwałtu na trzech nieletnich kobietach. Dziękuję za uwagę.

Rafels

Właśnie obejrzałam reportaż w TVN jak wykorzystywał seksualnie dzieci w wieku 12 lat. Fotografował sex z 12 latką bo przecież to jest fajna zabawa. Wykorzystał seksualnie dużo dzieci dawał im alkohol o pigułki gwałtu. Niby robił zdjęcia na sesji fotograficznej to pedofil i niezły świr. Okrutny i przebiegły zboczeniec teraz został aresztowany i czeka na proces. Historia na film bo przez łata wykorzystywał seksualnie nieletnie dzieci.

Rafels

No ludzki śmieć, oby nie wyszedł obronną ręką z powodu znajomości w ugrupowaniu rządzącym.

Rafels

Mam przestać oglądać TVP a przerzucić się na resztki TVN Durczoka redaktora naczelnego i prowadzący faktów molestatora kobiet, pijaka drogowego i fałszerza ? Tak to nagłośniłeś, że czuję w trzewiach o co Ci chodzi. Tacy są wszędzie a tego cwela nawet z gęby nie czaję . Opozycja polityczna z przed lad już upadły KOD też mia swojego co porywali i sprzedawali kobiety nieletnie i przy Kijowskim się kręcił ten zbok. Dziękuję za uwagę. Teraz podziwiaj tego co nie wiesz.

alien0000

może zacznij pisać scenariusze, bo wyobraźnię masz niezłą ;)

alien0000

Pierdłeś ale z małej rurki. Wiadomo, że jak pisowcy są gwałcicielami dzieci to trzeba szukać tematu zbliżonego. Niestety nie znalazłeś.

carmen8_fw

Nowe newsy"Krzysztof F. z PO skazany za pedofilię. Był urzędnikiem ds. zwalczania uzależnień." Publikacja 29.12.2022. To ten co macał synka POsłanki Filiks a on targnął na życie. Nie fikaj siuśku PO dwóch latach. Sytuacja wam nie sprzyja. Tusk zaniża sondaże, bo POtrafi okłamać nawet sam siebie. POdefile pełowsie, ehh.

alien0000

Polityka ryje wam banie, serio, odłączcie anteny od telewizorów. Temat jest o aktorze, który niestety okazał się śmieciem, a wy nawijacie o polityce. Polityka to w krysztale pomyje a wy to łykacie jak muchy gówno. Spadajcie na jakieś forum polityczne i tam sobie skaczcie do gardeł, tu jest filmweb. To nie tylko do ciebie ale do każdego który nawija w tym temacie, które gówno z opcji politycznych lepiej pachnie.

Rafels

Był też posłem PO ,jak chcesz się bawić w opisywanie rzeczywistości to bez manipulacji

marcalina

...i to umniejsza fakt, że jest ludzkim śmieciem?

marcalina

...i nie był posłem PO, więc się troszkę dokształć zanim dasz głos ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marcalina

"Głupota ma pewien urok- ignorancja nie." Frank Zappa

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marcalina

nie kompromituj się już dziewczynko...

Rafels

Może ty się dokształć, swoją polityczną karierę zaczynał w Platformie, do PiSu przesiał się w 2015.

piotr_poranek

...a ty zacznij czytać ze zrozumieniem: nigdy NIE BYŁ posłem PO.

Rafels

Popuść bo ci żyłka pęknie. Wspominasz że kandydował z list PiS to wspomnij też że zaczynal z PO, chyba że jesteś niedoedukowany/a, albo masz wściekliznę na jedna stronę. Ja nie napisałem że był posłem PO, a piszę bys się dokształcił/a bo nie sądzilem że celowo pokazujesz tylko tę stronę która jest dla ciebie wygodna.

piotr_poranek

Miałem dobrych nauczycieli - TVP Info i "Wiadomości". Musisz policzyć do dziesięciu i jakoś się z tym pogodzić.

piotr_poranek

Ma wściekliznę jak nic. zaraz powie, że to sam Jarek zwabiał te biedne dziewczyny

tokszok

obrończa zboka :)

Rafels

Startował również do samorządu z list Platformy Obywatelskiej z poparciem Donalda Tuska.

veasel

startował z listy PiS z poparcia Kaczyńskiego. Obaj mają podobne zainteresowania.

Rafels

Z tego co wiem, to zostaje wypuszczony na wolność...

"Mężczyzna po opuszczeniu aresztu będzie miał dozór policyjny. Otrzymał również zakaz zbliżania się do osób, które miał skrzywdzić i opuszczania kraju" - w chorym kraju mieszkamy, taka prawda!!!

szaki3

W tym kraju wszelkie mendy są traktowane ulgowo. Wystarczy kręcić lody z władzą (nieważne którą). Chory kraj...

Rafels

Bartłomiej M. jest oskarżony o dopuszczenie się dziewięciu gwałtów, w tym czterech na osobie poniżej 15. roku życia. Aktor usłyszał 14 zarzutów dotyczących nadużyć seksualnych. Troszkę mu dodali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones