Bear Grylls

Edward Michael Bear Grylls

8,8
359 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Bear Grylls
Rylu10

rybka na surowo była spoko w porównaniu z WIELKIMI, OHYDNYMI, BIAŁYMI LARWAMI....bleeh

użytkownik usunięty
taterniczka91

jądra to lajcik, te larwy to tez nic w porównani z ŻYWYMI pająkami/ ogromnymi chrząszczami etc xD

mnie trochę obrzydziło gdy zjadł oczy chyba jakiejś owcy, jeśli dobrze pamiętam było to w Islandii, a reszta to nawet do przyjęcia, gdybym nie miał żadnego wyboru to też pewnie bym zjadł. Na Dominikanie chyba zjadł ptasznika ale wcześniej go upiekł :D

mateusztadel

moim zdaniem najgorsze był jak jadł owoce z kupy niedzwiedzia Grizlly w transylwanii

Jesuz

na syberii zjadł oczy chyba jakiegos niedżwiedzia czy jelenia
To było SUPER !
nie chcę myśleć jak mu śmierdziało potem z ustbleeee

Rylu10

Według mnie oko jaka oraz OGROMNA larwa, która się rozprysnęła jak ją ugryzł (chyba największa jaką jadł :)

Rylu10

Jądra i sok z Kupy słonia

Rylu10

Zajebiście to wygląda jak to je ;D Niespecjalnie mu smakował tłuszcz z wielbłąda i koźle jądra ;p

użytkownik usunięty
Rylu10

To wszystko, co piszecie to nic ;-) Mnie przeraziło jak jadł larwy wyciągnięte z padliny i pił wodę wyciśniętą z kału słonia.
Ale trzeba przyznać, że facet jest prawdziwym twardzielem..

Rylu10

No larwa to już klasyk...
(http://www.youtube.com/watch?v=Uj9CysSSsps)
Ale mnie obrzydziła pasta, jaką zrobił sobie w jednym z odcinków. Rozgniótł grupkę owadów schwytanych do słoika... mmm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones