Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

7,5
60 882 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck

... Czy mógłby ktoś mi podać parę powodów,dlaczego Ben Affleck jest tak nisko i jest tak nie docenionym aktorem ??

Ja osobiście wolę Afflecka niż Dameon'a,chociaż lepszy jest Dameon.
Najlepsze role Aflecka to moim zdaniem:
- filmy Kevina Smitha
- "Uwikłany"

Wyraźcie w tym temacie swoje opinie...

klapek0

Zgadzam się, uważam że Affleck jest zbyt niedoceniany... Może nie jest jakimś tam zajebistym aktorem, ale gra w fajnych filmach i sprawia wrażenie bardzo sympatycznego człowieka:) Moim zdaniem w filmach "W pogoni za Amy", "Zmiana pasa", "Hollywoodland" i paru innych udowadnia że umie sobie radzic z rolami. Zapomniec o nieudanym "Gigli"!!! :))

Maniek_4

a w "Gigli" zawiódł trochę Brest,źle przygotował aktorów do tego filmu czy podjął się od razu skazanego na straty scenariusza...

klapek0

Na pewno Ben jest lepszy od jakiś ulizańców ze "Step up" którzy są na 90 czy nawet 80 miejscu/w Top 100.A np."Paycheck" nie mógłby istnieć bez niego.Nie, wyobrażam sobie jakiegoś innego aktora w Filmach Smitha niż Affleck.On jest tak samo niedoceniony jak Cruise czy DiCaprio.

klapek0

Zgadzam się z przedmówcami. Przecież nie jest takim złym aktorem...no może nie jest rewelacyjny. Ale o niebo lepszy od Hillary Duff czy Zaca Efrona-przykład. A oni mają o wiele wyższe miejsca. Miał kikla filmów nie wypałów mam tu na myśli Gigi. A ja go lubię oglądac na ekranie. I nie wiem czemu go sie wszyscy tak czepili?? No może trochę DiCaprio nie jest doceniony ale Crusie to chyba zły przykład.

Ava_Elizabeth

No , nie powiedziałbym ,że Tom Cruise nie jest dobrym przykładem.Na Filmwebie jest w takiej samej sytuacji jak Affleck, czyli zawdzięczamy mu wiele filmów które przeszły do histori("Taps","Top Gun","Mission Imposible" czy "Rain man"0 bez niego te filmy nie miałby sensu.Chcę przypomnieć ,że oceniamy ludzi za filmy i role a nie za PRYWATE.
Dodam,że wzrost Cruise mi przeszkadza.

klapek0

z resztą za sprawy prywatne zostaje oceniany ,również Ben, tego typu sytuacji nie powinniśmy wliczać do średniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones