Ben BarnesI

Benjamin Thomas Barnes

8,1
16 031 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Barnes

Ben Barnes był by ( a przynajmniej moim zdaniem) najlepszym aktorem który mógłby zagrać rolę Wielkiego Mistrza Akkarina.

PaniSmith

Akkarin - Aidan Turner
Sonea - Rachel McAdams
Lorlen - Ben Barnes
Rothen - Gerard Butler
Cery - Mario Casas
Dannyl - Sam Claffin
Vinara - Angelina Jolie
Balkan - Robert Downey
Dorrien - Armie Hammer
Regin - Robert Pattison

Co o tym sądzicie?

PaniSmith

ten skład mi bardzo przypadł do gustu tylko nie pasuje mi tu Robert Pattison (ogórek) jako Regin-serio? jakoś nie bardzo ten aktorzyna pasuje do roli Regina ta postać też jakoś musi wyglądać. Musi być przystojny dobrze zbudowany i umiejący grać a tych cech właśnie brakuje Pattinson'owi bo nie okłamujmy się nawet kłody nie umiał by zagrać :P

PaniSmith

większość mi pasuje poza kolorami włosów... większość wyobrażam sobie jako blondynów np. Cery, Dorrien, Dannyl, Lorlen. Regin i Rothen coś między blondem a brązem. Balkan i oczywiście Akkarin ciemne czarne włosy. No i Akkarina wyobrażam sobie jako Daniela Day-Lewisa!!

Sonea1994

Czy nikt nie pomyślał o Benedikcie Cumberbatchu?

antekciagala

Hmmm dobra propozycja ale obawiam się ze większości najbardziej kojarzy się z rolą Sherlock'a Holmes' a albo teraz z doktorem Strange ale nie omieszkam przyznać ci racji ze to dobra propozycja ;)

Sonea1994

a sprzedano prawa ? :O

divergent

tego nie wiem ale fajnie by było gdyby powstała ekranizacja. Chociaż nie bardzo chce mi się wierzyć w to że któraś z proponowanych tu osób do obsady się w niej rzeczywiście znajdzie bo jak powszechnie wiadomo Hollywood jest bardzo nie przewidywalne ale trzeba mieć nadzieję chociaż ta też jest podobno matką głupich.

Sonea1994

mam nadzieje ze kiedys powstanie film i bedziemy mogli go zobaczyc, mozna poczekac, bo przeciez na ekranizacje upadłych się czekało tyle...no ale powstał :D

Sonea1994

100% racji. To jego rola ,czytając ta książkę nie wyobrażam sobie nikogo innego .Akkarin z opisu wygląda identycznie jak Ben.

Sonea1994

Gerard butler albo Hugh Jackman. A jeśli ma być idealne odwzorowanie wysoki szczupły blada cera, tajemniczy i wladczy to Keanu reeves.

Sonea1994

Byłam bardzo na nie, ale po Punisherze jakaś nadzieja jest. Bez kłaków a'la romantyczny dżolo, wyciorany, przepity, przepalony, prze... - chłopak wygląda całkiem spoko.

Sonea1994

Również się zgodzę by pasował do tej roli ;)

Sonea1994

czemu nie Cage :D grał przecież czarodzieja xD

Sonea1994

Maise Williams (czyli Arya z 'Gry o tron') pasowałaby do głównej roli. Ale wolałbym by zekranizowali coś ciekawszego. Godkinda, Sandersona albo Jordana. Albo rewelacyjną 'Trylogię mgły' Zafona. To byłyby genialne filmy!

michal.2907

Dlaczego nie? chociaż mnie samej Maise Williams nie bardzo pasuje do roli Sonei. A co do zekranizowania tej trylogii to już dawno straciłam na to nadzieję a też patrząc na datę wstawienia wątku (2011r!) to dziwię się że dalej on jest odwiedzany ale spoko :) Ale masz rację jest wiele innych ciekawszych historii do zekranizowania, chociaż patrząc wstecz i widząc jak niektóre książki zostały wprost sprofanowane przez ich ekranizację to może lepiej jak jak ta trylogia zostanie zostawiona w świętym spokoju.

Sonea1994

Ja zawsze wyobrażałam sobie Akkarina jako kogoś o wyglądzie podobnym do połączenia urody Bena Barnesa i Aidana Turnera. Wtedy wyszedłby idealny.

Sonea1994

Nie wiem z czego to jest, ale ktoś tworzy film na podstawie tego czegoś, czego on jest bohaterem?

pio73

Sprecyzuj dokładniej pytanie bo chyba nie rozumiem. Jeśli pytasz o to czy ktoś tworzy specjalnie film pod Bena to raczej nie. My tu sobie już od kilku lat (az sama sie dziwie ze temat jeszcze istnieje

Sonea1994

Znaczy - mi chodzi, czy ktoś tworzy film o Mistrzu Akkarie. Ale jak rozumiem to tylko Wasza chęć by takowy powstał?

pio73

Teraz dopiero widzę że ucięło mi sporą część poprzedniej odpowiedzi :/. Pisałam że sobie gdybamy na temat kto mógł by zagrać postać mistrza Akkarina gdyby powstała ekranizacja Trylogia Czarnego Maga, ale niestety raczej na to się nie zanosi. Wątek był poruszony 9 lat temu i jak dotąd ani scenariusz ani film nie powstał i raczej nie powstanie.

Sonea1994

To ja dodam swoją cegiełkę i dopowiem, że w maju 2020 ze strony lubimyczytać były prowadzone targi książki online i na nich odbył się wywiad z Trudi Canavan która promowała swoją nową książkę i było pytanie na temat ekranizacji Trylogii Czarnego Maga i Trudi powiedziała, że prawa do ekranizacji zostały sprzedane i zostaną podjęte w tym kierunku kroki ale po pandemii. Także jakieś tam światełko w tunelu jest :-)

Sonea1994

Henry Cavill - zawsze myślałam, że jest plastikowy, ale po tym jak zagrał wiedźmina, jestem pewna, że Akkarinem byłby doskonałym, chociaż Ben Barnes też mi odpowiada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones