Benno Fürmann

Benjamin Fürmann

7,4
1 459 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benno Fürmann

Właśnie obejrzałam go w Zjadaczu Grzechów i jestem oczarowana. Chociaż nigdy nie pomyślałabym, że jest Niemcem! Wyglądał mi na jakiegoś Izraelczyka albo Jordańczyka. A tu takie rozczaroanie..

margalit

Jak czytam o aktorze per "ciacho", bardzo nieprzyjemnego zdania nabieram o autorce.

myszsza

Pochlebia mi, że cieszę się takim zainteresowaniem, ale wydaje mi się, że to forum dyskusyjne o aktorze a nie o mnie ;)

margalit

No to gratuluje kompletnej nieznajomości się na urodzie bo on ma typową dolnoniemiecką urodę z wyraźnymi cechami nordyckimi. Myślę, że uroda Duńczyków bardzo by Ci przypadła do gustu;-) Nie wiem z jakiej części Polski jesteś, ale w kilku regionach naszego kraju jest znaczna przewaga nordyków nad subnordykami. Może czas pomyśleć o zmianie miejsca zamieszkania;-)

Szkm

ja się chętnie przeprowadzę, tylko gdzie? :)

Szkm

Możliwe, że się nie znam - zmyliły mnie chyba wydatne usta i charakteryczyna brodka :P
Mieszkam na Mazowszu ;)

margalit

Ja tego pana widziałem tylko w "W ciemności" i tam nabrałem przekonania, że jest on wystrugany z drewna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones