Bettina ZimmermannI

6,9
246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bettina Zimmermann

Bardzo ładna aktorka - co w przypadku Niemki jest bardzo rzadkie!

panzerdark

No nie powiedziałabym ze rzadkie,tylko się tak przyjęło przez głupie stereotypy;/
Wśród niemek piękne są też:Laura Berlin,Yvonne Catterfeld,Anne Julia Hagen,Cosma Shiva Hagen,Katharina Jahaan,Jessica Boehrs,Collien Fernandez..:)

Veronica86

Zapomniałaś o Angeli Merkel.

Veronica86

Collien aż tak mnie nie powala urodą, bo pamietam ją jeszcze jak prowadziła niem. Vivę i w sumie to na zdjęciach ładniej wychodzi. Ale dodałabym jeszcze Diane Kruger, Lenę, LaFee, dziewczyny z Monrose (Mandy, Bahar i Sienna), wokalistkę z Silbermond (nie pamiętam imienia) i wiele, wiele innych. To prawda, że głupie stereotypy utrwalają tylko zły pogląd na coś.

Veronica86

W czasie II Wojny Światowej wywieziono z Polski ok. 200 tys. dzieci w różnym wieku. Z tego zaledwie 15-20% wróciło do kraju. Większość tych, które pozostały na terenie Niemiec nie ma pojęcia o swoim pochodzeniu. Porywano dzieci i z innych okupowanych terenów.

panzerdark

No mieli z czego wybierać. W Niemczech jest 22 mln kobiet w wieku 15-64 lat; statystycznie, w tak licznej grupie musi znaleźć się jakaś ładna ;)

dingo21

chyba nie byliście nigdy w niemczech skoro twierdzicie że niemki są brzydkie... Owszem, bywają również paskudy ale jak wszędzie, natomiast jest b. wiele naprawdę ładnych bądź nawet pięknych kobiet. Odważę się nawet stwierdzić że w niemczech idąc ulicą można spotkać więcej pięknych kobiet aniżeli w Polsce... Równolegle w Polsce jest więcej ładnych czy przeciętnie ładnych aniżeli tam ;) Reasumując : pasztetów bywa wiele tam jak i tu mw. na równi, ładnych i przeciętnej urody więcej jest w Polsce a tych nieprzeciętnych i mega z klasą jest niestety znacznie więcej w Reichu.. Podobnie to wygląda na wyspach...
P.s. - wiem co mówię, gust mam wyrafinowanie dobry, zapytajcie mojej przyszłej żony :))

Jr_

Piękno jest w oczach patrzącego a nie w obiekcie na który się patrzy...

Kitty_von_Black

Biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze nie wyginęli i dalej się "łączą w pary",
to albo masz rację, albo walczą o przetrwanie i przymykają (mocno) oczy!

ZSGifMan

No wiesz, w niemczech dużo piwa się leje, to też pomaga "przymykać" oczy.

panzerdark

Bo tak naprawdę niema czystej krwi ładnych niemek. Jak ktoś spotka ładną Niemkę i się zapyta o jej drzewo genealogiczne - zawsze się okaże ze albo któreś z rodziców, albo dziadków pochodzi z innego kraju ;)

rogacz1988

Najczęściej z Polski, hahah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones