Bill MurrayI

William James Murray

8,1
37 365 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Murray

Murray zasługuje na oscara jak nikt...

Woops_Piwko

Oczywiście! Gosść jest genialny

Woops_Piwko

A za jaki film ?

maciekb80

Może za '' Między słowami''?

Szymon_Poszwinski

Mial wtedy mocnego konkurenta.

maciekb80

Za wiele filmów bym mu dał chociażby człowiek który wiedział za mało.

ChubakaCieLubi

To nie jest rola pod oscary
No i idac tym tokiem to ja bym wielu aktorm dał oscara których omineto w jakichkolwiek nominacjach. Maricel Alvarez która zagrała fenomenalnie w filmie "biutifiul" nie dostała nawet głupich nomiamcji do byle nagród A to była rola oscarowa. Rok w którym oscara odbierała siksa Patrlow winna otrzymać inna aktorka która zagrała w "dworcu nadzieji" A w roku w którym oscara zgarnęła Frances za "fargo" winna dostać Emily Watson za "przełamując fale" , Fellicity Hoffman zamiast Rese, Villa zamiast Meryl itd, itd. Można by mnożyć przykłady również osob które dostały choć wgl nie zasługiwały na nominacje. A rolowanie carycy Glenn Close juz przeszło do hisorii

maciekb80

Wyraziłem tylko swoją opinię dla mnie rolę Murraya to zawsze było coś. On wyciskał z postaci siódme soki.

ChubakaCieLubi

Jeśli mam byc szczery to patrząc n jego ostatnie podrygi na ekranie to niestety ale gra na ćwierć gwizdka. Tak jakby od niechcenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones