Bill Nighy

William Francis Nighy

8,3
33 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Nighy

Wg was, w której roli Bill wypadł lepiej? Davy Jones w "Piratach.." czy Viktor w "Underworld"
W obu filmach świetnie zagrał charakterystyczne postacie.
Lubie obie serie, ale wg mnie Davy Jones rządzi :P

Psychol_91

Wiktor rządzi. Piraci to bajeczka dla dzieci, do tego nudna jak flaki z olejem.

użytkownik usunięty
mongoloid

Victor zdecydowanie lepszy, Davy'ego mógł zagrać każdy, to był w końcu tylko kostium.

mongoloid

Nie no przecież Piraci to bajeczka, przecież Underworld jest takie... "realistyczne" ...
a teraz serio: Victor jest dla mnie za bardzo skarykaturyzowany.
(wiem że to było dawno napisane ale i tak musiałam się skusić na dopowiedź )

karola__14_

skarykaturalizowany nie ,,skarykaturyzowany,,
(musiałem się skusić na odpowiedż :)
A wracając do głównego wątku to oczywiście Victor

ludwikson

faktycznie, ale można się zagmatwać takim dłuuugim słowie. Cieszę się, że jednak wróciłeś do głównego wątku.

karola__14_

W sumie trudno to napisać i jeszcze trudniej wymówić. Co do charakterystycznych kreacji Bila to brałbym pod uwagę jeszcze role Hefajstosa z nowego filmu ,,Weath of the Titans,,

ludwikson

Nie widziałam. Ja osobiście najbardziej lubię go w roli "starego rockmana" w "Love Actually" chociaż nie ma tam takiej wyszukanej charakteryzacji :))

karola__14_

Ja też.

Psychol_91

Victor :)

Psychol_91

ja sie wylamie ;p Davy Jones byl genialny

Psychol_91

Viktor :D

amasus

Obaj genialni, ale przy Victorze mógł się bardziej popisać, i wyszła mu epicka postać. Gościu jest niesamowity

Psychol_91

Viktor:)

Psychol_91

Victor, to głownie dzięki tej postaci tak bardzo uwielbiam Underworld ;)

peeszet

No najlepsza postać w filmie, najlepiej zagrał tam ze wszystkich :P
Jeden z lepszych czarnych charakterów, od jego wypowiedzi i spojrzenia ciary idą ;]

Psychol_91

Oczywiście Victor.

Psychol_91

Rzecz jasna, że Davy Jones

Psychol_91

w obu rolach był jedyny w swoim rodzaju - bardzo charakterystyczny - jak to on potrafi ale to Victor pozwolił mu na większą swobodę i rozwinięcie skrzydeł szczególnie w części "BuntLykanów". Dlatego za tę część zagłosuję na Victora.

Psychol_91

Davy Jones!! Tu nie chodzi o samą kreację, ale grę aktorską- Davy- W O W

Psychol_91

Od razu mówią, że oglądałam tylko jedną część Underworld. Jako Davy Jones był genialny.

Psychol_91

Zdecydowanie Viktor i moim zdaniem była to jego najlepsza rola. Do roli Viktora moim zdaniem tak by się nie nadał żaden inny aktor. Po prostu wspaniale go zagrał ;) Davy'ego Jones'a też zagrał świetnie, ale jednak to moim zdaniem najlepiej Viktora, zwłaszcza w "Bunt Lykanów" ;)

pomsta1350

Wow stary temat :D
Ale prawda - nikt by się inny nie nadał i tak jak mówisz w "Buncie.." najlepiej bo tam miał największe pole do popisu.
Świetny gość uwielbiam go z każdej roli :)

Psychol_91

Dokładnie :) Tacy aktorzy jak Bill sprawiają, że np. Underworld się nigdy nie nudzi i można to oglądać wiele razy :) Szkoda tylko, że w Underworld 2003 zginął i nie było go w Ewolucji i Przebudzeniu :( I w ogóle szkoda że już nie powstanie kolejna część :(

pomsta1350

Ale są tez inne filmy z nim jeżeli chcesz zobaczyć samego aktora w jakiejś genialnej roli :D
A Underworld każdą cześć (oprócz czwórki) widziałem więcej niż raz lub dwa, ale w sumie to było bardzo dawno, trzeba by sobie przypomnieć ;)
A może nawet lepiej, że tego tak nie ciągną bo czwórka już była trochę słabsza a czasem dobrze zakończyć na takiej dobrej trylogii :P

pomsta1350

Był złym sk*rwysynem to musieli go uśmiercić zresztą był głównym czarnym charakterem...ale przyznaje Victora zagrał naprawdę genialnie!!!

Psychol_91

Daviego nie da się podrobić, jedyny w swoim rodzaju czarny charakter.

EMERSION

Właśnie...ja też stawiam na Daviego

Psychol_91

Absolutnie genialny jako Victor. Nie oglądałem jeszcze "Piratów...", ale w Underworld facet wymiata i po obejrzeniu "Buntu Lykanów" stał się z miejsca jednym z moich najbardziej ulubionych wirtuozów scenicznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones