Bob Sapp

6,7
681 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bob Sapp

Sapp tak naprawde ma 200 cm. A co do walki z Tysonem to miała taka być w k-1 ale Tyson wymiękł i sięnie zgodził. hehe.

użytkownik usunięty
sirgotrek

heheheh nie wymiekl, zgodzil sie bic z sapem ale na zasadach boksu a nie k1 to sapp wymiekl

Myślałem, że on jest lepszy, ale oprucz imponującego wzrostu i budowy ciała (anaboliki i te sprawy) to niczym szczególnym nie dysponuje. Zero techniki, nawet swojej siły nie wykorzystuje w stu procentach!

EnemyMine

ja tam nie wiem, ale nie chciałbym takiego spotkać na ulicy.....

EnemyMine

Bob Sapp jest miękki jak dupa węża. Jego technika walki to jak najszybciej rzucić się na przeciwnika, przygnieść go swoim cielskiem i tłuc. Może wygląda potężnie ale przy wymierzonym strzale kładzie się i beczy. Widziałem na żywo jego walki z Peterem Aertsem w Amsterdamie i Mirko Filipovićem w Saitamie. Żenada... nóż się w kieszeni otwiera

Nabukadnezar

Ale są tez walki takie jak ta z Hoostem. Imponująca, naprawdę :)

Muszrom

Jak dla mnie był to upadek K1. Jaki jest sens organizowania takich walk?? Dawid z Goliatem tłukł się kilka tysięcy lat temu i dobrze, po co aranżować znowu walki jakichś mutantów pokroju Sappa, czy Hong Man Choya (czy jak się go tam pisze) z porządnymi ale kilkadziesiąt kilogramów lżejszymi przeciwnikami?? Dysproporcja jest zbyt duża, aby to widowisko mogło pretendować do miana sportowego...

BabciaSamoZlo

Sens jest taki :zarobić na tym pieniądze,w japoni jest kult ciała sapp jest tam wielką gwiazda choć fighterem jest przeciętnym,to jest biznes.Poza tym efektownie wygląda ko w wykonaniu zawodnika 2 razy mniejszego,więc jak taki Dawidek rozniesie goliata to ludzie sa zadowoleni.

BabciaSamoZlo

To fakt, że przez takie walki to przestało być sportem, a w części zostało show. Oprócz K-1 "odkryłem" MMA i teraz w tym nieco siedzę. Tam jeszcze częściej dochodzi do walk "dziwolongów", ale to przynosi kasę, więc musi mieć miejsce... Z drugiej strony nawet taki Brock Lesnar, choć niby śsie, to jednak widać, ze jakby potrenował technikę walki, to mógłby zdziałać niejedno.
Jeśli takich karków i innych freaków będzie w K-1 i MMA, to powinni chyba ustalić wagę "królewską" np: między 90 a 115 kg, a cięższych (więc napakowanych do przesady, grubych i wysokich do nieba) wrzucić do kategorii open czy "power coś tam".
Nikt nie zaprzeczy, że najlepsze walki są pomiędzy facetami o wzroście do 180-200cm i postury Crocopa, Colemana czy Fedora - i dynamiczne i czuć potęgę ich ciosów.

sirgotrek

198 cm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones