Bob Sapp

6,7
681 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bob Sapp

więc bob sapp w mma nic nie osiągnął przegrał po jednym kopnięciu z mirko procopem
z antonio rodrigo nogueirą przez poddanie również z ikushia minovoą oraz wielkim owłosionym grubym mężczyzną janem northe gdzie pokonał go w 56 sekund przed tem rekord jana wynosił 1-6.(:(:

kornelFann

z tym "znaniem się" to tak średnio chyba... Sapp ma całkiem inny rekord w wszechstylowej.. a ponadto Prokop prowadzi "dzień dobry tvn" a w mma walczył Mirko CroCop Filipović ;-)

kkspiekar1984

Zgadzam sie przegrać z CroCopem to żaden wstyd a poza tym wygrał dwa razy z Hoostem a w K1 Hoost był najlepszy, ale to były dawne lata później znaleźli sposub na Sapa. Pozatym Sapp to fudbolista a nie zapaśnik a i tak więcej osiągnął w mma i K1 niż wszyscy polscy zawodnicy razem wzięci.

songo_79

Bob nie jest jakimś wybitnym zawodnikiem. Szczerze dla mnie jest lepszym aktorem... A tak poza tematem to songo_79 staraj sie mysleć jak cos piszesz bo twoja gramatyka to ruina! Cyt.: "sposUb", "fUDbolista" ???? Kto cie uczył pisac?

songo_79

wylecz sobie mózg.

kkspiekar1984

Dokładnie. Ale się pośmiałem z tego"znawcy". "Znam się na mma"- a co? Oglądasz KSW w sobotnie wieczory??

TorcidaTiger

No oglądam też
Ale szczerze to wyższy poziom mają ufc lub bellator
więc takie gale preferuje :D

kornelFann

procop, padłem ze śmiechu, razem z krzesłem na dywan :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones