Bogusław Wołoszański

9,5
426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusław Wołoszański

Pan Wołoszański jest kiepskim historykiem i jeszcze gorszym analitykiem historii.To
przykład jak można otumaniać całe masy i wierzyć jednemu człowiekowi,którego"autorytet"
jest dla wielu niepodważalny...Wolne żarty...Pan Wołoszański jak powie,że Stalin i Hitler,,to
geniusze zbrodni",to tak już zostanie.coś mi się zdaje również i to nie bez przyczyny,że jest to
facet tchórzliwy bo nie nazywał po imieniu pewnych zdarzeń z historii.np.nigdy nie podważył
publicznie ilości ofiar żydowskich w Oświęcimu.nigdy też nie odróżniał Pan wołoszański bo
nie potrafi odróżnić polityki od etyki a to są dwie różne sprawy.Powiedziałbym,ze to typowy
historyczny koniunkturalista bez charakteru.Mieszać etykę z polityką,to największa głupota
współczenych i nie tylko histroryków....

UFOLOG

Apeluję, nie karmić trolla! :)

UFOLOG

A tam, czepiasz się. Faceta nie znam osobiście, z historii nie jestem super asem ale go lubię.Kojarzę jego programy od najmłodszych lat zawsze oglądałem z zaciekawieniem.. I nawet nawet ta wtopa z SB nie zniechęciła mnie do niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones