Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
196 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

Bardzo ciekawi mnie Wasza opinia. ;) Chodzi o to kogo uważacie za lepszego : Brada Pitta, czy Johnn'ego Deppa? Weźcie pod uwagę całokształt (gre aktorską, wygląd, zachowanie, itp.)

Ja osobiście wolę Johnne'go Deppa, ale czekam również na Wasze zdanie. ;)

Cecily

Zdecydowanie Depp.
Żadnych lalusiowych nibylaczków

sufitowosc

Zdecydowanie Pitt
Nie lubię Deepa za jego "cygański" styl. To moje zdanie :)

besia11

Zgadzam się

sufitowosc

"Żadnych lalusiowych nibylaczków"
no właśnie... dlatego Pitt. Depp jak taka panienka w kazdym filmie. A pozatym Pitt ma lepsze filmy.

Szajba

I znów się zgadzam

sufitowosc

Depp gra w gorszych filmach.

sufitowosc

Wielka szkoda,że co niektórzy dają genialnym aktorom 1, "bo tak", "bo jest lalusiem", "bo jest gorszy od Deppa" itp. itd....
Inaczej Pitt dawno byłby co najmniej w pierwszej dziesiątce.

Cecily

Wybór jest oczywisty.
Brad Pitt pod każdym względem.
Depp , jak dla mnie jest przeciętnym aktorem.Brakuje mu charyzmy , gra przeważnie powtarzające się role dziwadeł i wcale nie jest przystojny.
Ale ma parę dobrych ról.

marzanna29

Mam gdzieś czy jest przystojny, czy nie. Obaj są świetnymi aktorami, ale postawiłbym na Brada.

Witeczek

Depp, bezsprzecznie. Przystojny, bardzo utalentowany, przekonujący aktor, mający w dorobku wiele wspaniałych ról. Co więcej nie szuka rozgłosu, gra w filmach dla sztuki nie dla rozgłosu (jak sam powiedział).
Pitt...
Nie podoba mi się jako mężczyzna (mój gust, mam prawo), aktorem jest bez wątpienia niezłym, jednak wolę filmy z Johnnym, w moich oczach jest to on jest lepszym aktorem, i porównując rolę obydwu panów myślę, że Johnny grał w bardziej ambitnych produkcjach. Jestem pewnie w tym momencie nie do końca obiektywna bo widziałam znacznie więcej filmów z Deppem, co nie znaczy, że nie oglądałam produkcji z Pittem.

nicole_b

Ja ich cenię po równo. Pitta szanuję za wiele dobrych ról. Chociażby za te w Babel, Fight Clubie, 12 małpach, Joe Blacku. Wszędzie zagrał na co najmniej wysokim poziomie.

Deppa lubię za oczywiście Piratów (ta rola przyniosła mu chyba największy rozgłos), Edwarda i Donnie Brasco.

Oboje są bardzo dobrymi aktorami - kto z nich jest lepszy - nie wiem. Wiem tylko, że żaden z nich nie jest jakimś niesamowitym i niespotykanym mistrzem na miarę Marlona, czy Fondy ;]

Wojtky

Oczywiście że Depp! Ale wiadomo że te pytanie jest pod osobą Brada Pitta wiec wiekszośc bedzie mówic że Pitt! -.- TO MOJA OPINIA

marzanna29

to sory ale ju B.P haryzmy nie widziałem oprócz wyjenanej klaty w kazdym filmie ;]

Cecily

hmm.. trudno wybrac. obaj sa dobrymi aktorami.. ale z lekka przewaga wybralabym deppa.. ma to cos w sobie co mnie urzeka..

Cecily

Brad. Niesamowity w każdym filmie.

Cecily

nie ogladalem jeszcze kiepskiego filmu z Pittem, natomiast Depp w Turyscie mnie nie powalil. Dlatego Pitt

Cecily

BRAD!!!!!

Cecily

Oczywiście Pitt choć Depp też równie dobry. Pitt jest niestety na filmwebie niedoceniony, a szkoda bo dorównuje takim aktorem jak sean penn i Norton. Myślę że całkiem błędnie jest oceniany pod względem wyglądu.

użytkownik usunięty
Cecily

Pitt ponieważ jest lepszym aktorem, gra w lepszych filmach

Zgadzam się, obaj mają talent, obaj są przystojni, ale to Pitt ma więcej filmów z rolami, które utkwiły mi w pamięci.

szaniawska11

popieram!

Cecily

Depp. Tuataj nie ma wątpliwości bo Pitt ma za dużo nijakich ról a u Deppa to wyjątki.

Cecily

Brad, "boski" Johnny jest ostatnio zbyt przeceniany...

kathi

No właśnie. Oglądałam z nim nie dawno film "Dziennik zakrapiany rumem" jestem zawiedziona totalnie...

Cecily

Wow chyba jeden z najlepszych tematów :P Myśle że obydwaj są przystojni i świetnie grają ale to Johnny był zawsze moim faworytem.

Cecily

Lubię obu. Jednak Depp przystojniejszy!

kinga_j

Depp ma większy dar do grania ról komediowych, Pittowi to nie wychodzi za bardzo. Nie zapomnę jak gra w jednym odcinku Friendsów... kiepściutko, był cholernie nienaturalny... :/

ankon

a tajne prze poufne? jak dla mnie brad bije na głowę deppa, który w każdym filmie gra mniej więcej tą samą postać

użytkownik usunięty
ankon

Rola Mickeya z Przekrętu > wszystkie role komediowe Deppa razem wzięte

Chyba se jaja robisz. Rola dobra no ale bez przesady.

Sam chciałem to napisać :D Mickey w "Snatch" rozwalił wszystkie komediowe role Deppa.

transistor152

Zgadzam się :D

Cecily

Oczywiście Depp. Jak dla mnie bez dwóch zdań.

Cecily

jak patrze w filmie na Brada Pitta to jestem pewien że jest to facet z krwi i kosci a co do Deppa to w kazdej roli jaka gra wszedzie jest jakis fragment z Jacka Sparowa i to mi sie w nim nie podoba. Za to Brad w Inglorious Basterds. Niesamowite.
Tak wiec zdecydowanie Brad Pitt pod wzgledem gry aktorskiej. Zachowanie aktorow poza planem mnie kompletnie nie interesuje, to samo do wygladu.

Cecily

A ja sam nie wiem. Obaj są genialni. Ale chyba jednak Depp ;)

Cecily

Trudne pytanie..... chyba Pitt :)

immortal13

Oczywiście Brad. Wyrazisty w każdej roli - daje po emocjach.Oprócz tego wszechstronny talent,świetnie gra w każdym gatunku
Tego wszystkiego trochę brakuje Deppowi.
Co do wyglądu,to trzeba przyznać ,że Depp dobrze się trzyma choć trochę jest starszy od Pitta,ale i pod tym względem Pitt jest lepszy.Jest b.męski i nieziemsko przystojny - nadal.

marzanna29

Przecież Depp i Brad oboje mają po tyle samo lat.

youhaveamessage

Pitt bo jest aktorem dużo wszechstronniejszym i miał więcej genialnych ról na koncie.

xavi1991

Brad :)

Cecily

Brad czy Johnny. Dobre pytanie i fajne wypowiedzi padły powyżej: "Nie lubie Deppa, bo ma cygański styl" - no Ja akurat za cygański styl Deppa uwielbiam, oczywiście między innymi. Ktoś tez napisał, że Pitt ma lepsze filmy, hmm dla mnie Depp ma lepsze, ale ja lubie te wszystkie dziwactwa Burtona, Gilliama, Kusturicy, Jarmuscha, a że Depp w takich filmach głównie grał to dla tego jego filmografia bardziej mnie zachwyca. Jak widać kwestia gustu. To samo tyczy się wypowiedzi "Depp wygląda jak panienka..." tak Depp wygląda ekscentrycznie i to jest kolejny powód dla którego go lubie. Jeśli chodzi o Brada to jest jednym z moich ulubionych aktorów,złego słowa nie dam powiedzieć ani na niego ani na jego filmy. Panowie są bardzo różni od siebie, ale to robią jest na równie wysokim poziomie.

goslawa25

...zgadzam się...reprezentują zupełnie odmienne typy i style,ale nie sposób wybrać...chociaż sądzę ze wielu Pitt "przejadł się" po rozgłosie z "Brangeliną"...wszędzie ploty,anegdoty i coś się zmieniło...życie prywatne aktorów mnie nie obchodzi...ale chyba za duż ich wszędzie było....każdy portal,czasopismo...cóż....ale jak już mówiłam,to nie zmienia faktu że obaj odwalają dobrą robotę,chociaż mam wrażenie że Pitt w młodszych latach wybierał ciekawsze role...

Cecily

Pitt !!

Cecily

oboje spotkali sie na początku kariery w jednym serial, ja tam dziękuje że urodziłem sie w ich dobie, nie ma co ich porównywać to tak jakby porównywać wino i browar, to i to dobre, fajny efekt, ale inaczej smakują to tak REASUMUJĄC

Cecily

Brad w każdej roli idealny (zwłaszcza w Przekręcie, Bękartach i 12 małpach).
Depp nie tworzy fajnych kreacji, grana przez niego postać musi mieć zawsze jakąś charakterystyczną cechę, której Depp się namiętnie trzyma. Sam od siebie to nic... przykład: tragiczna rola w "Co gryzie Gilberta Grape'a"

Cecily

zdecydowanie DiCaprio! bije na łeb i szyje wymienionych wyżej;)

redweed

Alan Rickman, Jeremy Irons i Johnny Depp najlepsi!!!

Cecily

Zdecydowanie Brad Pitt.Depp jest plastikowy,nie zmieniają tego kolejne przedziwne przebrania.

Cecily

a ja nie zaryzykuje powiedzenia ,że to moi 2 ulubieni aktorzy dla mnie obaj są geniuszami:)

cinek7823

e tam, depp jest uzdolniony mniej więcej tak samo jak worek ziemnioków ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones