Brian De Palma

Brian Russell De Palma

7,9
4 754 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Brian De Palma

Słyszeliście, że Brian de Palma zamierza zrobić remake swojego filmu "Nietykalni"? Rolę Ala Capone ma zagrać Nicolas Cage! Właśnie usłyszałem o tym w radiu!

VojtasB

To nie ma być remake, tylko kontynuacja, a dokładniej prequel - akcja będzie rozgrywać się przed wydarzeniami (i to wiele lat) z "Nietykalnych".

Mr_Myers

Faktycznie, przeczytałem właśnie że ma to być prequel. Po prostu wcześniej w radiu słyszałem, że remake.

VojtasB

Obym sie mylił ale wyjdzie z tego badziewie, wierzę jednak w De Palmę gdyż filmy gangsterskie potrafi kręcić - w sumie tylko to mu wyszło. Jednak od "Życia Carlita" nic dobrego nie nakręcił, Cage jak Capone średnio mi pasuje, scenarzyści Levien i Koppelman też mnie nie przekonują to ci od "Synów mafii". Cieszę sie z jednej rzeczy a mianowiecie z tego co widać muzykę Ennio Morricone i tu na pewno sie nie zawiedziemy.

Kilinski

Faktycznie od Zycia Carlita Brian nic swietnego nie nakręcił. Ale ostatnio Czarna Dalia nie była ta zała, wiec nowy projekt moze byc ciekawy. Aha i uwazam, ze akurat Nick Cage bedzie pasował do tej roli. Jest niedeocenianym aktorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones