Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
88 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis

Witam
Czy jest jeszcze tutaj ktoś kto uwielbia tego pana?:)

ruuit

Ja, Bruce dodaje taki specyficzny klimat do filmu i jego poziom nie spada w przeciwieństwie do innych aktorów :)

McFlyPL

Zgadza się!

ruuit

Ja się dopisuję do tego! Aktualnie mam faze i robię odświeżanie filmów z Brucem :)

malwinka093

Ja również

ruuit

Ja ! Uwielbiam ! Bruce jest świetny ! Nawet gdy film jest kiepski on sprawia, że da się go oglądać. ;)

iwona2205

Ja również!

ruuit

oglądniętych 61 filmów średnia 7,8 mój ulubiony aktor :)

Ricky79

U mnie obejrzałeś: 69 tytułów :) Aczkolwiek mam marzenie obejrzec wszystko w czym wystąpił

ruuit

Świetny aktor. Ta jego specyficzna twarz, nie ważne jaką ma minę, genialna!

Luukasz

Tak jest!

ruuit

Ja i powiem wiecej...kocham go.

ruuit

Przylaczam sie :)

ruuit

Mój ulubiony aktor, w święta obowiązkowo trylogia Die Hard obejrzana.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ruuit

Że mnie nie było jeszcze w tym temacie...
Ja.

ruuit

Bruce byl, jest i nadal pozostanie ikona filmow akcji. Czytajac niepochlebne komentarze dotyczace grania w gniotach sa czasem zalosne. Nie czarujmy sie ale kazdy jeden aktor wyzszej pulki predzej czy pozniej zaliczy swojego gniota. Tak to juz w tej branzy jest i bedzie.

nadzia_filmaniak

Właśnie gniot liczba pojedyncza, a nie 5 lat gniotów po kilka w każdym roku, to nie wypadek przy pracy to stoczenie się na dno, można grać w słabych filmach typu G.I. Joe, ale w kinie klasy B nie wypada takiemu aktorowi.

nadzia_filmaniak

Tu nie chodzi o to ze On zaliczyl 2 czy 3 gnioty.On kreci gnioty w hurtowych ilosciach ! kiedys to byla mega gwiazda kina akcji a dzisiaj ? jak widze kolejny "HIT" z Brucem to nawet nie zawracam sobie nim glowy,bo wiem ze wystapil w kolejnym gniocie tylko i wylacznie dla kasy.Facet rozmienil sie na drobne i niewiel mu brakuje ze zostacl drugim Nicolasem Cage'em.

ruuit

71 filmów obejrzanych czyli wszystkie do "Vice: korporacji zbrodni" (nie licząc wątpliwego debiutu jako statysta w "ein guru kompt"), byłoby więcej, ale nie lubię patrzeć jak się ludzie staczają i na razie poprzestanę na tym

ruuit

Oczywiście! To mój drugi ex ;)

ruuit

Jestem i ja.

ruuit

Owszem, ja xd.

ruuit

Wiadomo:)

ruuit

Zdecydowanie jest nas tu więcej ;)

ruuit

No ba.

ruuit

Kocham!

Muchomroowka

Lubię z nim filmy
A tutaj niepochlebny artykuł o nim
https://film.wp.pl/bruce-willis-w-szklanej-pulapce-oczekiwan-anatomia-upadku-gwi azdy-6527423344044161a

ruuit

A kto go nie uwielbia?

ruuit

Polecam obejrzeć "Gorillaz Stylo"

ruuit

Osobiście uwarzam że to, iż nie dostał za ,,Szósty zmysł" przynajmniej nominacji to chamstwo.

ruuit

Kawał dupka z niego wiele gwiazd z którymi współpracował potwierdzają że jest zwykłym palantem. Między innymi Kevin Smith o nim że był zwykłym sku***** na planie. W jednym filmie chciał 1 mln dzień zdjęć.

Jonasz_Michalczuk

Woody Allen też wyrzucił go z planu jednej ze swoich komedii