Carlos Saura

Carlos Saura Atarés

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/10938/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":237,"rate":8.09704641350211,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":true,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/10938/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":100,"rate":7.8,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":false,"career":{"name":"autor materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Materiałów do scenariusza","link":"/person/ajax/roles/10938/17","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":7,"rate":8.857142857142858,"desc":"ocen","profession":"materiałów do scenariusza"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/10938/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":3,"rate":8.333333333333334,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}},{"id":5,"name":"productionDesigner","above5p":false,"career":{"name":"scenograf"},"ranking":{"name":"Scenografii","link":"/person/ajax/roles/10938/5","url":"/ranking/person/productionDesigner"},"rating":{"count":3,"rate":8,"desc":"oceny","profession":"scenografii"}},{"id":12,"name":"costumeDesigner","above5p":false,"career":{"name":"kostiumograf"},"ranking":{"name":"Kostiumów","link":"/person/ajax/roles/10938/12","url":"/ranking/person/costumeDesigner"},"rating":{"count":1,"rate":6,"desc":"ocena","profession":"kostiumów"}}]
8,1
237 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Carlos Saura
 • Czy wie ktoś, gdzie można zobaczyć filmy tego Pana? W internecie znalazłem tylko "Nakarmić kruki", a bardzo mi zależy by zobaczyć więcej jego filmów. Z góry wielkie dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi.
  Pozdrawiam wszystkich miłośników dobrego kina !

 • mmacku2 Gdzie natrafiłeś na "Nakarmić kruki"? :)

 • mmacku2 przyłączam się

 • mmacku2 Przed chwilą skończył się "Mrożony peppermint" na TVP Kultura, to chyba jedyny kanał, gdzie można zapolować na ambitne kino, w necie bardzo trudno, gimbaza nie ogląda, więc seederów brak.

 • mmacku2 można na nie trafić na TVP Kultura albo na festiwalach/pokazach [w większych miastach warto śledzić uczelnie: filologię, kierunki filmowe, kulturowe, kluby filmowe, szkoły językowe, działalność ERASMUSa, knajpki, które są jakoś tematycznie związane z kinem lub Hiszpanią; takie akcje często są dostępne dla wszystkich].

  rok temu w biedronce można było kupić 'Tango' razem z filmami Nowej Fali, westernami itp., żałuję do dzisiaj, że tego nie zrobiłam! dobrze jest też grzebać w filmach w większych sklepach - można trafić na takie perełki za 5, 10zł.

  mi udało się znaleźć kilka jego filmów na torrentach - polskich i zagranicznych, to chyba jedyna możliwość. ew. poszukać na zagranicznych stronach z filmami online, można trafić z angielskimi napisami. nie jest to łatwe, polecam szukanie po tytułach hiszpańskich i angielskich. :)