Carlos Saura

Carlos Saura Atarés

8,0
360 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Carlos Saura

Czy wie ktoś, gdzie można zobaczyć filmy tego Pana? W internecie znalazłem tylko "Nakarmić kruki", a bardzo mi zależy by zobaczyć więcej jego filmów. Z góry wielkie dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi.
Pozdrawiam wszystkich miłośników dobrego kina !

mmacku2

Gdzie natrafiłeś na "Nakarmić kruki"? :)

mmacku2

przyłączam się

mmacku2

Przed chwilą skończył się "Mrożony peppermint" na TVP Kultura, to chyba jedyny kanał, gdzie można zapolować na ambitne kino, w necie bardzo trudno, gimbaza nie ogląda, więc seederów brak.

mmacku2

można na nie trafić na TVP Kultura albo na festiwalach/pokazach [w większych miastach warto śledzić uczelnie: filologię, kierunki filmowe, kulturowe, kluby filmowe, szkoły językowe, działalność ERASMUSa, knajpki, które są jakoś tematycznie związane z kinem lub Hiszpanią; takie akcje często są dostępne dla wszystkich].

rok temu w biedronce można było kupić 'Tango' razem z filmami Nowej Fali, westernami itp., żałuję do dzisiaj, że tego nie zrobiłam! dobrze jest też grzebać w filmach w większych sklepach - można trafić na takie perełki za 5, 10zł.

mi udało się znaleźć kilka jego filmów na torrentach - polskich i zagranicznych, to chyba jedyna możliwość. ew. poszukać na zagranicznych stronach z filmami online, można trafić z angielskimi napisami. nie jest to łatwe, polecam szukanie po tytułach hiszpańskich i angielskich. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones