Casey Affleck

Caleb Casey McGuire Affleck-Boldt

8,1
30 471 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Casey Affleck

Jest to dla mnie aktor który nigdy nie zagra dobrze główną rolę.
Takich aktorów jak on są setki,w każdym kraju.
Jego sposób gry przypomina mi pełzącą larwę,aktor dobrze zagrał tylko jedną rolę
opóźnionego Robert Ford.
Coś mi się wydaję że aktor w rzeczywistości jest typem koleśa bez jajek.

Korianov

Znać język polski?

justareader

Lubić drewno ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Korianov

on mieć wieksze jajek od ciebie hehe

milenasy

Hahahaha:) Krotko, tresciwie, na temat. I do tego ubaw po pachy za darmo:) Uwielbiam takie trafione komentarze, az mi sie buzia cieszy :))))

Korianov

Tylko dobrze zagrał rolę Forda? Wg mnie to przyćmił Brada Pitta w tym filmie. Niesamowita kreacja.

Korianov

Nigdy nie mów nigdy...

Korianov

out of the furnace. myślałem, że zawsze wygląda i gra jak ciapa a po tym filmie jestem nim zachwycony

jasio8lbn

Popieram. W tym filmie zagrał rewelacyjnie. Jak dla mnie mistrzostwo.

Korianov

ja jestem po filmie "gdzie jesteś amando" i uważam tak samo, aktor kompletnie nie przypadł mi do gustu :/

paan24

Zgadza się, swoim drewnianym aktorstwem położył bardzo ciekawy scenariusz. Zderzony w jednej scenie z Freemanem, wyglądał jak gość z teatru amatorskiego

ronin29

To zobacz jakim drewnem był w 'Interstellar'. Patrzeć się na niego nie dało, sluchać tym bardziej. (Dobrze, że praktycznie nic nie mówił.)

Korianov

No chyba zdobędzie Oscara w tym roku za pierwszy plan (czas pokaże, ale zbiera wszystkie ważniejsze nagrody), więc chyba mu się jednak udało rozwinąć.

Korianov

Odwal się od rodzinnych koneksji . Trzeba być debilem by je mieć i tego nie wykorzystać .

Korianov

Zgadzam się aktor flegmatyczny, bez wyrazu, ekspresji ... nie wiem za co dostał oskara ... chyba za ciągłe niezadowolenie bo mam takie wrażenie, jakby grał z przymusu albo robił komuś łaskę ... XD ale jak ma sie takie znajomości i rodzinkę... nawet z drewna wystrugasz kukiełkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones