Casey Affleck

Caleb Casey McGuire Affleck-Boldt

8,1
30 471 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Casey Affleck

ban affleck ma lepszy talent aktorski od tego caseya.ben affleck \ armageddon pearl harbor i wiele innych filmów.wiec nie mówcie ze casey jest lepszy od swego brata drewniaka.casey to marna aktorzyna nie odziedziczył talentu po bracie.

annan7

Nie przesadzaj. Ben jest bardzo dobry i udowodnił to w m.in. Buntowniku z Wyboru ale Casey też jest niezły. W ,,Gdzie jesteś Amando?" zagrał naprawde nieźle.

paciek

Widze,ze Jesse Jamesa nie widzieliscie.WSTYD.

Wojtek_dpo

Oj przepraszam widziałem ale nie całego;) bo już po pierwszej godzinie wyłączyłem tak mnie nudził. Po prostu jakoś mi nie podszedł ten film.

paciek

Autor tematu widzę głównie skupia się na czyście komercyjnych produkcjach, czy sto rozrywkowych, mających mało wspólnego z ambitnym kinem. Tak więc, Twoja opinia nie może być inna jak- Ben > Casey. Ja mam przeciwne zdanie, dlaczego?...proszę się domyślić.

Wojtek_dpo

W "Zabójstwie Jasse'go Jamesa..." zagrał całkiem dobrze. Za to rewelacyjna gra w "Gdzie jesteś Amando" pozwala stwierdzić, że stać go na bardzo dobre aktorstwo. Trzymam za niego kciuki i wierzę, że zobaczymy go jeszcze w wielu świetnych rolach.

annan7

Co do talentów aktorskich nie będę się wypowiadać. Nurtuje mnie tylko jedna sprawa, jak można ODZIEDZICZYĆ talent po BRACIE? :O

annan7

Ben lepszy? Już same tytuły, w których grał świadczą o jego "talencie". Nie mówię, że jest beznadziejny, ale na pewno sporo gorszy od Casey'a. Jessie James najlepszym dowodem.

annan7

Casey jest zdecydowanie lepszym aktorem, ale Ben okazuje się być całkiem niezłym reżyserem. Zobaczymy.

annan7

lepszy talent aktorski? jak juz to raczej większy...
mam co do Twojego zdania mieszane uczucia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones