Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Cate jest świetna! Potrafi zagrać wszystko. Podejrzewam, że za rolę trupa dostałaby nominacje do Oscara ;-) Moim bardzo skromnym zdaniem należy do czołówki żyjących aktorek. Po prostu ją ubóstwiam.

Volta

Cate jest niesamowita, jej uroda i w sposób jaki gra jest po prostu niepowtarzalny ;)

Volta

Oj tak - Cate zagrałaby wszystko. Jest niebywale wszechstronna. I za to ją uwielbiam.

Eruanriel

Najlepszą jej kreacją była rola w Elizabeth The Golden Age...Aż mnie ciarki przeszły kiedy wypowiadała słowa ,,Wiatrem też mogę dowodzić, mam w sobie huragan który ogołoci całą Hiszpanię jak ze mną zadrzecie'' i ten obrót który wykonała kiedy skończyła.

sensual

Najlepsza? No nie wiem... Bardziej podobała mi się jej rola w pierwszej części "Elizabeth".

Volta

Jest niesamowita to prawda, moja ulubiona aktorka... co do jej roli w drugiej części o angielskiej królowej to była dobra, ale dla mnie lepsza była w Notatkach o skandalu. Cate jest zawsze świetna. Dobrze wybiera sobie role.

kinomanka

I dobre filmy. Również jest moją ulubioną aktorką.

kinomanka

I moją też! ;-) Ładne zbiorowisko fanów/fanek Cate się zebrało w tym temacie. ;-)

Eruanriel

Jeszcze troszeczkę i będzie jedną z muz światowego kina. Będą ją wyliczać obok Ingrid Bergman i Katharine Hepburn. Jest niesamowita! Każda jej rola to perełka w kinie. Ma niesamowity talent, jest niezwykle uzdolniona. Pozdrawiam :-)

kamul

Uważam, że Cate już przeszła do historii kina. Jest aktorką doskonałą. Nie ma na swoim koncie słabej roli i mam nadzieje, że nie będzie mieć. Już nie mogę się doczekać kolejnych filmów z Cate.

użytkownik usunięty
Volta

Cate jest rewelacyjna. Nawet najmniejsza rola w jej wykonaniu to istny majstersztyk.
Jak ona to robi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones