Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Bardzo ją lubię!

użytkownik usunięty

Bardzo dobra aktorka! Ciekawe jak zagra w "Królestwie Kryształowej czaszki"?

Na pewno zagra nieźle, ale wątpię czy wykorzysta choć połowę swojego potencjału.

użytkownik usunięty
Anita_16

Świetna rola w "indiana jones i Królestwo Kryształowej czaszki", jest rewelacyjna w każdej kreacji!!

Rzeczywiście, w tej roli nie mogła zbytnio rozwinąć skrzydeł, ale i tak ona oraz Harrison Ford byli moim zdaniem najmocniejszą stroną tego filmu. Pozdrawiam;)

Pride

Film był okropny, ale Cate - jak zwykle - rewelacyjna. Ten akcent...

Pride

Szkoda, że postać Iriny Spalko nie była bardziej rozwinięta. Co do opinii o niej i Fordzie, w pełni się zgadzam - 2 największe plusy IV Indy'ego.
A chcących usłyszeć Cate ze wspaniałym akcentem rosyjskim w innym filmie, to polecam 'Człowieka, który płakał' ;)
Pozdrawiam.

Zagrała świetnie! Faktycznie jest jedną z mocniejszych stron filmu - chyba najbardziej w całym filmie przykuwa uwagę, nie sądzę żeby wielu innym aktorkom się to udało ;)

Moim zdaniem była świetna.
To chyba nienormalne, ale się na nią po prostu gapiłam :P.!

kabliukai

Kiedy zobaczyłam postać graną przez nią, od razu wdawało mi się, że to ona. A jednak! Grała świetnie. Byłam pod wrażeniem jej rosyjskiego akcentu!

Fajna rola w "Indianie Jonesie", ona i Ford zagrali najlepiej. A tak wogóle
to "Notatki o skandalu" też neźle wypadły.

We władcy pierścienia też fajnie grała






za krótki:)

ubóstwiam ją..
w notatkach o skandalu zagrała koncerowo.

użytkownik usunięty
Shadow_Puppet

Jest bardzo dobrą aktorką, jednak ogromne rozczarowanie jeśli chodzi o role w filmie "Ciekawy Przypadek Bejnamina Buttona" to zagrała naprawdę słabo, jeden z największych minusów tego filmuuu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones