Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

tryumf zasłużony w stu procentach

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Decepticon_143

Przecież piszę, że wygrała Blanchett, a nie Streep.

jakjakub

jej zapewne o Blanchett chodzi - z tamtego tematu - nawet uwagi nie zwracaj - TAK - BRAWA DLA CATE - KLASA - CHARYZMA - STYL -
to już drugi Oscar - jak na swoje lata jest obsadzana w ogromnej ilości filmów - a mówiło się,że im starsze tym mniej się obsadza - z CATE jest inaczej - gra w mnóstwie produkcji - ma sporą ilość nagród - młodsze od niej nie są tak obsadzane - ale jak są wątpliwości czemu to niech kierują pytania do reżyserów - gdybym ja była rezyserką - ona byłaby moją muzą na którą nałożyć można wiele fantazji i kreacji.....

użytkownik usunięty
jakjakub

Dokładnie

jakjakub

Brawo!!! Wspaniała aktorka.

jakjakub

W pełni zasłużona nagroda! Kreacji powalająca - majstersztyk! Wspaniale, że wygrała sztuka!

madz20

Uratowała swoim profesjonalizmem cały film, który nie bronił się fabułą.

gry270

Racja ale to już chyba pewien rodzaj prawidłowości, że kobiety ratują słabsze filmy Allena. On tworzy znakomite postaci żeńskie, świetnie je obsadza co przekłada się na sporą liczbę Oscarów.

madz20

Oglądałem ostatnio dokument o Allenie. On nawet niespecjalnie mówi im, jak mają grać. Po prostu wszyscy chcą przed nim jak najlepiej wypaść.

gry270

Też oglądałam :).
Allen robi filmy o określonej tematyce - cała jego filmografia jest spójna, pisze o tym co go bawi, pasjonuje, zastanawia dlatego myślę, że jego scenariusze są tak napisane, że aktorki czujące podobnie jak on zagrają napisane przez niego role koncertowo.

użytkownik usunięty
jakjakub

Jeden z bardzo nielicznych moich typów, które się sprawdziły jeśli chodzi o tegoroczne Oscary. Zasłużyła.

Fakt, jak najbardziej się jej należał. Chociaż tu nie spotkało mnie rozczarowanie.

jakjakub

Zgadzam się. Oscar wręcz wzorcowy, komu i za co powinno się go przyznawać.
Odnoszę też wrażenie, że podczas przemówienia, kiedy komplementowała rywalki, trochę pocisnęła Sandrze Bullock, u której nominacja była chyba żartem Akademii.
- "Amy, byłaś wspaniała w American Hustle, Sandra.... twój film mogę oglądać do końca świata........."
Trudno powiedzieć, czy to było nieświadome, czy jednak mały prztyczek.

de_Franco

nie czaję, czemu pocisnęła? :P

Sathyriasiska

....i zjawiskowa jak zawsze:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones