Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Niestem niezwykle zadowolony, a nawet wręcz szczęśliwy, że moja ulubiona aktorka, Cate Blanchett dostała aż dwie nominacje do Oscara! W sumie na koncie ma już ich 5 i jednego Oscara. Jest to naprawdę niezwykle uzdolniona aktorka!Trzymam za nią kciuki!

kamul

Ja też! Uwielbiam Cate Blanchett. Mam nadzieje, że w końcu zdobędzie Oscara.

kamul

Nie w końcu, jednego już ma.

[za krótki]
[za krótki]

_Andrzej_

I co z tego, że jednego już ma!? To każdy aktor, czy aktorka może dostać tylko jednego Oscara?? Pierwsze słyszę... Jestem pewien, że dostanie Oscara. Na bank.

kamul

Jednego na pewno dostanie. Szczerze mówiąc wątpię aby otrzymała, aż dwa za jednym zamachem (jeszcze chyba nikomu się to nie udało?). Obstawiam Oscara za najlepszą rolę drugoplanową żeńską.

Ktos_tam

Też myślę, że będzie to za I'm not there. Ona ma szczęście do nominacji drugoplanowych.

kamul

Jednak mysle że w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa jej miejsce (lub Laury Linney) powinna zająć Amy Adams
To już jest nudne same role dramatyczne (ja licze na Ellen Page ale raczej są małe szanse na statuetke)
Akademia nie miała wystarczająco wielkich jaj żeby nominować disney'owską królewne ;p

kamul

Dwóch w jednym roku chyba zaden aktor nie zdobył, ale zdarzyło się coś takiego:
http://www.imdb.com/title/tt0036872/awards

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones